İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200 directorye sitenizi el ile kayit yapiyorum. 90YTLye.

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mümkün mertebe dikkat ediyorum ama sizin gibiler sayesinde böyle şeyler elimize dolanıyor.

Keske senin gibi kaybedicek biseyim olmasada her sekilde herkese laf yetistiren adam olsam ...

Bi kere ...sayesinde... denmez yuzunden denir olumsuz biseyden bahsediliyorsa, anlatim bozuklugudur bu...

Ya
1: mümkün mertebe dikkat ediyorum ama sizin gibiler yuzunden böyle şeyler elimize dolanıyor.

yada

2: mümkün mertebe dikkat ediyorum ama sizin gibiler sayesinde(!) böyle şeyler elimize dolanıyor.

sen kaybolan kopegini aramayi birakta kendini ara,bul... Kimin ben kendimi ne saniyorum ne yapiyorum diye... Turkce dersi verebilmen icin Turkceyi duzgun kullanman gerek, yada hic konusmaman gerek.

Turkce savunucusu forum adi Freeborn nasil oluyosa artik :)

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Başlıyorum..

TUM DIRECTORYLER INDEX ve DOFOLLOW dur.

bu nedir? ya directories ya da dizinler denir.

Galiba ucretsizde olsa kimse ilgilenmiyor directory submitle?

dizin ekleme ile denilebilir.

mutlaka soylecek birseyimiz var.

bir şeyimiz ayrı yazılır.

Arkadaslar msn adresimi yada daha

ya da ayrı yazılır.

fazla bilgi isteyecek birsey

bir şey ayrı yazılır.

Yeni bir konu acip ucretsiz hizmet veripte

veripde yazılır veripte okunur

bana söylediğin yazıya bakıyorum da, sayesinde kelimesinin anlamını bilmediğini düşünüyorum.

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlıyorum..

TUM DIRECTORYLER INDEX ve DOFOLLOW dur.

bu nedir? ya directories ya da dizinler denir.

Galiba ucretsizde olsa kimse ilgilenmiyor directory submitle?

dizin ekleme ile denilebilir.

mutlaka soylecek birseyimiz var.

bir şeyimiz ayrı yazılır.

Arkadaslar msn adresimi yada daha

ya da ayrı yazılır.

fazla bilgi isteyecek birsey

bir şey ayrı yazılır.

Yeni bir konu acip ucretsiz hizmet veripte

veripde yazılır veripte okunur

bana söylediğin yazıya bakıyorum da, sayesinde kelimesinin anlamını bilmediğini düşünüyorum.

dediklerin dogru, arkadasim yalniz senin sorunun okudugunu anlayamamak yorumlayamamak... Bir yukarda diyorum ki ya mukemmel yazacaksin yada cok bildigini iddia etmeyeceksin.. Ben ikincisindenim kimseye bilgiclik taslamiyorum, sen gelim burda Turkce dersi veriyosun diger postlarinda (pardon mesajlarin diycektim(mil pardon diyecektim yazcaktim(cok ozun yazacaktim olmali))) ayni terbiyesizligi yapiyorsun...

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşım bilgiçlik taslamıyorum. Bunu 3. sınıftaki cocuga göstersen de anlar. Türkçemizi korumaya çalışıyorum. Kelimeyi öyle bir harmanlıyorsun ki okuyanın hem ingilizce hem türkçe bilme zorunluluğu doğuyor.

Hepimiz hata yapacağız ama biraz daha dikkat edebiliriz. En azından bir kez yaptığımız hatayı bir daha yapmamak için dikkat edebiliriz... değil mi?

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bilgiçlik taslamıyorum. Bunu 3. sınıftaki cocuga göstersen de anlar. Türkçemizi korumaya çalışıyorum. Kelimeyi öyle bir harmanlıyorsun ki okuyanın hem ingilizce hem türkçe bilme zorunluluğu doğuyor.

Hepimiz hata yapacağız ama biraz daha dikkat edebiliriz. En azından bir kez yaptığımız hatayı bir daha yapmamak için dikkat edebiliriz... değil mi?

Peki arkadasim haklisin biraz uslubun yanlisti, tepki aldin... Seninle ayni gorusteyim lakin herseyi Turkcelestirmek zor, bi cok seyi Ingilizce ogrendim, Turkcesini soyleyince anlasilamayacak gibi geliyor...

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Dizin ekleme işini anlamayacak adam mı varmış?

forumda dizinlerle ilgili onca bölüm varken..

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dizin ekleme işini anlamayacak adam mı varmış?
forumda dizinlerle ilgili onca bölüm varken..

Genel konusuyorum sen daha sundurup kopartmaya bayiliyorsun... Cross link building, one way non-reciprocal link vs bahsediyorum biraz ufkunu genislet sadece dizini ogrenmissin baska biseyde ogrenmemissin...

Aklimdayken soyleyim Turkcelestirme merakin oldgunu icin soyluyorum.

meta taglarini yazarken bunlarida Turkce yazayim diyebilirsin Google kesin indexksler senin siteni, cunku ozgun insanlari seviyor ya... :D

<meta http-equiv="pragma" content="keşleme">
<meta name="robots" content="hepsini al ya">
<meta name="robots" content="kayıt et, takip et">

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Google özgünlüğü sevdiği için 3-5 backlinki olan siteme yalnızca özgünlüğü için pr1 verdi. Buradan anlayacağın dostum sen harbiden bu işlerden anlamıyorsun...

Ben diyorum ki directory nin Türkçesi dizin demektir. Sen diyorsun cross link building?
ne alaka!
saçmalıyorsun, bu kabulüm ama ben elma derken sen armutlarda oldukça güzelmiş deme... insanların kafasını karıştırma..

sana 2-3 mesaj önce de belirttim, birşey yazılmaz bir şey yazılır.

senin bu anlayışsızlığın hakkında çeşitli atasözleri var ama söylemek istemiyorum. :)

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google özgünlüğü sevdiği için 3-5 backlinki olan siteme yalnızca özgünlüğü için pr1 verdi. Buradan anlayacağın dostum sen harbiden bu işlerden anlamıyorsun...

Ben diyorum ki directory nin Türkçesi dizin demektir. Sen diyorsun cross link building?
ne alaka!
saçmalıyorsun, bu kabulüm ama ben elma derken sen armutlarda oldukça güzelmiş deme... insanların kafasını karıştırma..

sana 2-3 mesaj önce de belirttim, birşey yazılmaz bir şey yazılır.

senin bu anlayışsızlığın hakkında çeşitli atasözleri var ama söylemek istemiyorum. :)

Valla kalip senin daha cok eglendirmek isterdim ama zamanim yok sende bu gidisle zaten benim 2,5 katimda kalacaksin kazanc olarak. Neyse sana kucuk bi ders olsun diye bi surprizim olacak, 4-5 gun icinde ogrenirsin...

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
birbirimize sürpriz yapmaya mı başladık?

ee, konu dışına çıktın, yakıştı mı?

güzel araştırma yapmışsın... ben ise seni hiç araştırma gereği duymadım.. neden ki?

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birbirimize sürpriz yapmaya mı başladık?

ee, konu dışına çıktın, yakıştı mı?

güzel araştırma yapmışsın... ben ise seni hiç araştırma gereği duymadım.. neden ki?

Sen konu disina cikinca yakisiyor, ben cikinca niye yakismadi ? :) Damarina bastim galiba?

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Rolanti mi? hani ?

cevaplıyorum ya işte daha ne yapayım :)

özel sorunun varsa özel mesaj atarsın yoksa, haklısın deyip konuyu kapatmanı bekliyorum.

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rolanti mi? hani ?

cevaplıyorum ya işte daha ne yapayım :)

özel sorunun varsa özel mesaj atarsın yoksa, haklısın deyip konuyu kapatmanı bekliyorum.

Hakli degilsin ki konuyu kapatayim... Kendi mesajlarinda yazmissin hep backlink, pagerank, directory, sonra buraya geliyorsun Turkce dersi vermeye kalkiyorsun...

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Sana olayı yüzlerce kez anlatmaya çalıştım, anlamadın... Pes, diyor kendi adıma konuları kapatıyorum. Sen mesaj atmaya devam edebilirsin..

kamebu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nolmuş burası böyle yaw.Edebiyat dersine dönmüş:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi