İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 200 EDU + PR8-PR3 1000 WIKI Backlink Calismasi Ile Google Ilk Sayfa!

paulshamp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
80811-1.jpg

200 EDU + PR3-PR8 1000 WIKI BACKLINK ILE GOOGLE ILK SAYFAYA MERHABA!

* 200 Kaliteli EDU Site

- Kaliteli 200 EDU sitede icinde 2 anahtar kelimenizden 2 URL'nize link verilen tanitim yaziniz yayinlanir. Toplamda 400 EDU Backlinkiniz Olur.

* Ozel Secilmis PR8-PR3 Arasi 1000 WIKI Tanitim

- Ozel olarak secilmis yuksek PR degerine sahip (PR8-PR3) 1000 WIKI sitede icinde 4 anahtar kelimenizden 4 URL'nize link verilen tanitim yaziniz yayinlanir. Toplamda 4000 WIKI Backlinkiniz olur.

* Piramit Sistemi Ile Organik Backlink Olusumu ve 4 Kat Guclu Backlink Etkisi

- Yuksek PR'li (PR8-PR3) 4000 WIKI Backlinkleriniz 400 Kaliteli EDU Backlinklerinize, 400 EDU Backlinklerinizde Ana Sitenize verilIR. Bu calisma sistemi Hem EDU Backlinklerinizin 4 Kat daha guclu olmasini hem de Google gozunde Ana sitenize verilen backlinklerin dogal olusumlar sonucu sitenize geldigi izlenimi verir. %100 Google Panda & Penguin Safe! Google Filtre Risk Oranini 0'a Dusuruyoruz!

* Tamami Elle Hazirlanan Manuel Calisma

- Calismamizda Google'a SPAM Etkisi yaratacak hic bir program kullanmiyoruz. Tum calisma elle ile manuel olarak hazirlanmakta ve %100 Google Panda & Penguin Dostu bir calisma olmasina ozen gosterilmektedir.

* Guclu Google PR ve Google TrustRank Etkisi

- EDU siteler Google'in en deger verdigi sitelerdir. Bu EDU Sitelerden alinan backlinklerde ayni oranda Google icin degerlidir. Yuksek PR degerine sahip WIKI Sitelerden alinan backlinkler ile 4 kat daha guclenen EDU Backlinkleriniz sitenizin Google PR degerini yukseltecegi gibi son zamanlarin en onemli olcu kriterlerinden biri olan Google TrustRank'inizida yukseltir.

* Google Siralamasinda Yukselis ve Alexa Etkisi

- Calismamizda kullanacagimiz anahtar kelimelerinizde ust siralara cikacaksiniz. Bu sitenize prestij kazandiracagi gibi organik hitlerinizde de muhtesem bir artis yaratacaktir. Hitlerinizdeki artis ise Alexa degerinizin hizla dusmesini saglayacaktir.

* 5 Gun Icinde Rapor Ile Birlikte Is Teslimi

* Kampanyali Promosyon Fiyati Sadece 40 TL

ODEME

PAYPAL
BILYONER

adimter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu çalışmayı sipariş verdik.Tam zamanında işi tamamladı ve ayrıntılı raporu bize sundu.Kendisine sorumluluk taşıyan çalışma ahlakından dolayı teşekkür ederiz.
www.adimtercume.com

paulshamp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Degerli yorumunuz icin ben tesekkur ederim. Tekrar calismak dilegiyle..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5