İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200 GB Drive - 2000 GB transfer - cPanel kiralik sunucu 99 usd

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Elimde bulunan bir adet hazir kiralik sunucuyu ozel bir fiyattan sunuyorum. Ucretsiz ek 200 GB drive takili bir sekilde hazirdir. Sunucu
http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?s=&threadid=401404
adresinde de satisa sunulmus ve bu bonus ozelliklere sahip bir tane bulunmaktadir. Digerleri icin fiyatlandirma secenekleri yine ayni urlden izlenebilir.

Paypal (tercih edilen) veya banka havalesi ile odeme yapilabilir. Paypal ile odeme yapmak icin "verified" olmak sarttir. absürt icerik serbesttir. IRC disinda yasal icerik serbesttir. Mp3/oyun gibi seyler barindiran sitelere sikayet gelmedikce mudahale edilmemektedir. Bu fiyat ustune daha pazarlik soz konusu degildir.

AMD XP 2400+ CPU
512 MB Ram
40 GB HDD 1
200 GB HDD 2
5 IP
2000 GB Bandwidth
100 mbit port
cPanel/WHM
Fedora core 2
%99.9 Uptime

Ucretsiz Setup - 99 USD/month.

T

tahtakale

Misafir
Özellikler ve fiyat kıyaslaması bence çok uygun.Ortağımla bir görüşeyim bu makineyi.

E

erotikbul

Misafir
merhaba,

MSN'inizi özel mesaj yolu ile bana iletebilriseniz, hemen görüşmeye başlayalım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5