İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200 km hizla giden Porsche Tavuğa çarparsa?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yuh yani gorememişmi koca tavuğu yazık olmuş hayvancağıza :D

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ne kalitesiz camı varmış. banko sanayide uydurmuştur camı :p

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Valla şehirler arası yollarda her zaman olabilecek bir durum özellikle anadolu yollarında, birkaç hafta samsuna giderken sözde otoyolda önüme çıkan köpeği hatırlıyorum allahtan sağda solda gelen giden yoktu... Ödüm kopmuştu 170 le bi köpeğe çarpsam ıyyy hele birde böyle bi arabam olsa :p hepten ölürdüm hehe

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Valla şehirler arası yollarda her zaman olabilecek bir durum özellikle anadolu yollarında, birkaç hafta samsuna giderken sözde otoyolda önüme çıkan köpeği hatırlıyorum allahtan sağda solda gelen giden yoktu... Ödüm kopmuştu 170 le bi köpeğe çarpsam ıyyy hele birde böyle bi arabam olsa :p hepten ölürdüm hehe

Adam kalpden gider :D

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben tavuğu yerde asfaltla bütünleşik hayal etmiştim o arka koltuğa yayılmış yatıyo ohhh :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5