İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 200 TL Lisanslı Wowonder + Uygulamalarını Satıyorum

benburakturk

Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
CodeCanyondan satın aldığım wowonder sosyal ağ scriptini ve yanında mobil uygulamalarını lisanslı olarak codecanyon hesabımı satıyorum. 1080 TL'ye almıştım. Numaram ve WhatsApp 0535 505 7776 İzmir'de yaşıyorum yüz yüze görüşülüp elden teslim edebilirim. Diğer şehirlerde yaşayan kişiler ile konuşulabilir. Satacağım fiyat 200 TL

aimmortal

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
80 tl kapora gönderim sonra oyaladı şimdi telefonumu engelledi. 80 tl ye kadar düştü dolandırıcılık. Kişinin bilgilerini savcılığa vermek için sizden istiyorum.

hukukçupsikolog

Onaylı Üye
Reaction score
29
İyinet yönetiminin, mağduriyetinin giderilmesi için elinden gelen gayreti göstereceğine eminim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
facebook.com/search/top/?q=0535 505 7776&epa=SEARCH_BOX
bu kişi benim de karşıma çıkmıştı bir dönem. kendisi antalya'da ikamet ediyor olabilir. ip adresi vs talep edilirse üst yönetim elinden geleni yapacaktır.

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
260
Telefonu kapalı. Mail üzerinden ulaşmaya çalıştık. Konuya açıklama yapmadığı taktirde, sizin elinizdeki bilgi ve belgeleri bize ulaştırmanızı bekliyoruz.
Görüşme ve ödeme kayıtları vs.

Bunun ardından yasal süreci başlatacağız.

Üyenin tüm bilgileri sistemde kayıtlı. 80 TL için adını lekeleyeceğini düşünmüyorum.

Bir de konularda lütfen şuna dikkat edelim. 1080 TL olan bir ürün 80 TL'ye satılmaya çalışılıyorsa burada bir şey olduğunu görmek lazım. Kimse bu değerde bir ürünü bu fiyata satmaz.

Güncelleme: Kullanıcı ile görüşüldü. 200 TL gelmediği için lisansı teslim etmemiş. Arayıp hesap numaranızı iletirseniz 80 Liranızı iade edecek.

Son düzenleme:

aimmortal

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Whatsapp yazışmalarını engelleyince kızdım sildim. Dekontu atıyorum. Bu arada 200 tl dedi kapora olarak 80 tl gönderdim hesabı devredince 120 daha gönderecektim.

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Ücreti gönderdiğim iban no yu Admin e ve moderatör arkadaşa pm den gönderiyorum. Siz görüşürseniz sevinirim. Bu arada uygun fiyata almamın nedeni benim de ve bir çok arkadaşta themeforest ürünleri vardır. Bi hevesle alırız sonra elimizde kalır elden ucuza çıkartırız. Para çöp olmasın diye kim ne verirse satılır geçilir.

Ekli dosyalar

• B064CB20-C1FC-405C-8238-B63EFBCF0136.jpeg
    B064CB20-C1FC-405C-8238-B63EFBCF0136.jpeg
    344.2 KB · Görüntüleme: 155
Son düzenleme:

gonulkurdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
selam arkadaşlar bu kişi benimde 80 liramı aldı ve beni whatsapptan engelledi ne yapmam gerekiyor

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5