İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200 Tr forum sitesinde tanıtım yapılır

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Backlink Önemi

Backlink – Forum linklerini artıları eksileri

• Forum linkleri büyük çoğunluğu dofollow dur.
  • Profil sayfasında hakkında kısmına türkçe metin girerek bu metin içerisinde linkinizi oluşturabilirsiniz.
  • Profil sayfanız ilk oluşturulduğunda PR değerine sahip olmayacaktır.
  • Forum profil sayfalarındaki linkler link kalitesi olarak düşük kaliteli linkler grubundadır. Ancak sayıca çok miktarda bu tür linklerden edinerek, link çalışmanızda forum profillerinden çok ciddi bir destek alabilirsiniz.
  • Forum linklerini elinizle oluşturabilirsiniz. Ancak bu tür linklerin işe yaraması için sayıca çok fazla üretilmesi gerektiği için, bunları otomatik oluşturan yazılımlardan kullanmak neredeyse mecburidir.
  • Dünya üzerindeki forumların neredeyse %99 u hesap oluştururken captcha dediğimiz resimli imajlarla sizin bu çalışmanızı zorlaştırmak isterler diğer dertleride bu işi yazılımla yapmanıza engel olmaktır.
  • Son zamanlarda forum ortamları link almak için uğraşanlar tarafından o kadar taciz edildi ki, artık VBulletin gibi bazı forum yazılımları captcha haricinde, kayıt olmaya gelen otomatik bir yazılım mı yoksa insan mı anlamak için güncel sorular ve/veya matematik işlemleri sormaya başladı. Yani forum linki edinmek giderek zorlaşıyor
  • Üye sayfası forumun görünen bir yeri olmadığı için işi usulüne uygun yaparsanız ve kullandığınız forumlar aşırı yoğun forumlar değilse, oluşturduğunuz linkin kalıcılık ihtimali çok yüksek olabilir.

200 türkçe forum sitesine tanıtım yazınızı ekliyoruz.

Fiyat:
20$ / 30 Tl

Ödeme:
Ziraat - Paypal

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
1 Ay Gibi Kısa Bir Sürede Tanıtılan Sitelerden 1K ile 2K Arası Hit (İspatlanabilir)
bu olay kesin mi hocam. ispat derken nasıl ispat edilecek mesela

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
1 Ay Gibi Kısa Bir Sürede Tanıtılan Sitelerden 1K ile 2K Arası Hit (İspatlanabilir)
bu olay kesin mi hocam. ispat derken nasıl ispat edilecek mesela

işe yeni girdim. fazla laf yapmasını bilmediğim için başka bir konudan alıntı yaptım. siz sadece 200 sitede tanıtım kısmına ve backlink kısmına yoğunlaşın

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
anladım siteleri siz seçiyorsunuz değil mi. bilmediğimden soruyorum kusura bakma.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Elimde 250 kadar site var. Hepsine konu açıyorum . Bazıları mod. onaylı olduğu için site sayısını 200 gösterdim. 20-30 kadarı alexa 5m falan diğerleri 1m altında. Alexa tr sıralamasında ilk 500de site tanıtımı olan bütün forum siteleri var ayrıca. Siteleri genelde alexa değerlerine göre seçtim.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
anladım yakında müşterin olacağım inş. kolay gelsin şimdilik

Vbdestabe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yazımın Aynısı değilde benzer bir şekilde yazsaydınız daha iyi olurdu

Değiştirmeniz talep ediyorum...

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Akif bey sitemi inceleyip hangi kelimelerde sağlıklı backlink yapılması gerektiği hakkında yardımcı oldu en kısa zamanda hizmetden yararlanacağım.

thebaboli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Bu 200 forumun pr değerleriyle ilgili bilgi verebilirmisiniz? Birde google da üst sıralara çıkmaya ne kadar yarıyor? Ayrıca güzel düşünmüşsünüz. Bizde bu işi yapıyoruz. Siteler önlem alıyor ama biz yeni siteler buluyoruz genelde. Bu 200 foruma 1 adet tanıtım yazısı mı ekliyorsunuz? Hayırlı satışlar. Kolay gelsin. Başarılar.
Saygılarımla
Sinan AKDAŞ
Backlink Builder 2 Satış Teknik Destek ve Hosting Uzmanı

WPDesing

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tam aradığım olay.
7 tane siteyi kaç liradan eklersin, eklediğin forumların adresleri nelerdir
konu linkiyle birlikte geri dönüş yapmanızı bekliyorum

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Merhabalar
Bu 200 forumun pr değerleriyle ilgili bilgi verebilirmisiniz? Birde google da üst sıralara çıkmaya ne kadar yarıyor? Ayrıca güzel düşünmüşsünüz. Bizde bu işi yapıyoruz. Siteler önlem alıyor ama biz yeni siteler buluyoruz genelde. Bu 200 foruma 1 adet tanıtım yazısı mı ekliyorsunuz? Hayırlı satışlar. Kolay gelsin. Başarılar.
Saygılarımla
Sinan AKDAŞ
Backlink Builder 2 Satış Teknik Destek ve Hosting Uzmanı

Pr7 pr0 arası siteler hocam. Alıcı olmadığınız için ayrıntıya girmiyorum

Tam aradığım olay.
7 tane siteyi kaç liradan eklersin, eklediğin forumların adresleri nelerdir
konu linkiyle birlikte geri dönüş yapmanızı bekliyorum

Pm attım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5