İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200 ytl bütçem var Reklam vermek istiyorum

kemal1717

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200 ytl bütçem var
reklam vericem ama sitemin tutmasını istiyoruö yani günlük tekilin reklam bittikten sonrada düşmemesini istiyorum Teknik destek ve İçerik iyi.

Sitelerinizi ve Önerilerinizi bekliyoorum

Sitem : www.lidercep.com

obidergi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google adwords iyi bir çözüm olabilir diye düşünüyorum, yalnız bütçeni biraz daha yükseltebilirsen iyi olur.

Kahramankentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam gecen gün msn de konuşmuştuk galiba sekerclub.com siteme pop reklam alacagım düşünürseniz

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
200 ytl bütcem derken bu bütcen aylıkmı yoksa bir defamı eger bir defa 200 ytl ise öyle tutması zor gibi

Yeşilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şahsi görüşürüm içeriğine güveniyorsan link satın almandır.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwords düşün bence eğer içeriğine güveniyorsan sadece senin belirlediğin kelimelerden hit geleceği için bi kere gelicek hit en az bir kere daha sitene uğrayacaktır...

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200 ytl bütçem var
reklam vericem ama sitemin tutmasını istiyoruö yani günlük tekilin reklam bittikten sonrada düşmemesini istiyorum Teknik destek ve İçerik iyi.

Sitelerinizi ve Önerilerinizi bekliyoorum

Sitem : www.lidercep.com

Sen Gel Büyük Sözü Dinle 200 Ytl İle Vbülletin Lisansı Al Ve Converterle Mybb forumunu Vbülletine Çevir yada Çevirttir.

Ve Biraz Zamana Bırak, İçeriğini Özgün Tut Umduğundan Daha İyi Olacaktır.

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satışı baltalamak gibi olmasın

Sen Gel Büyük Sözü Dinle 200 Ytl İle Vbülletin Lisansı Al Ve Converterle Mybb forumunu Vbülletine Çevir yada Çevirttir.

Ve Biraz Zamana Bırak, İçeriğini Özgün Tut Umduğundan Daha İyi Olacaktır.

Reklam vermek isteyen arkadaşları baltalamak gibi olmasın affınıza sığınıyorum, yardım etmek adına; 200 lira vererek banner yada linkle ziyaretçi devamlılığı sağlayamazsın bence zdearban arkadaşımın tavsiyesi daha sağlam bence yavaş yavaş olur ama sağlam olur yada google adwords teklifide uygun onuda biraz kasman lazım illede banner reklam vereceksen de kendi sitenin içeriğine uygun siteler seçki ziyaretçilerin devamlılık oranı artsın. "Bence" Teşekkürler umarım kızmadınız :)

kemal1717

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 aylık 200 ytl olarak düşündüm google adwords düşünüyorum vbulletine geçmeyi düşünüyordum ama artık gerek olmadığını düşünüyorum.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her ay 200 ytl reklam bütçesi ayırırsanız ve google adwords kullanırsanız 1 yıl içinde sitenize geri dönüşü yüksek oranda olacaktır.

Yada bunları yapmayıp alanınızda rakip, hiti yüksek sitelere banner reklam vererek o sitelerden ziyaretçi çekmeyi düşünebilirsiniz.

ahantug

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.curcunacafem.com isminde bir sitem mevcut siteye reklamlarını istediği gibi koymak karşılığın da radyo ve sohbet sponsoru aramaktayım ilgilenen ve yardımcı olcak arkadaşlar lütfen [email protected] eklesinler şimdiden teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi