İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200 YTL Param Var Ne Yapmalıyım

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba Arkadaşlar Adwords La Uğraşamiyorum zamanım yok bir dalarsam çıkamam 200 YTL paramız var ne yapsak iyi olur adwords emi yatıralım ne yapalım ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yarın hava güzel olursa depoyu fullleyin sarıyerden çıkın beykoza kadar boğazı gezin :D
Şaka bi yana sitelerindeki durumu, şimdiye kadar ne yaptığını vs. kimse bilmiyor tabi...buna nasıl cevap verilebilirki yaptıklarını bilmeden???
Ama bana batan bi 200ytl olsaydı cebimde kesinlikle webwizin lisansını alır editlemektende kurtulurdum

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
kötü birşey dediğimi sanmıyorum elimde 200 YTL var ve bunu nasıl değerlendirsem adwordsde en cok nasıl siteme gelir sağlarım yani sitem için en iyisi ne olur sizce diye bir soru sordum?
hata mı ettim ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yok dostum kötü bişi demedin ama çok eksik bi soru sormuşsun...

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
200 YTL Param Var Ne Yapmalıyım ?
Fazlaysa geldiyse bana verebilirsin :D

Dostum siten ne sitesi ? İçeriği ne ?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Text reklam verebilirsin, ucuz reklam alan ve güvenilir kişilere banner reklam ver. Fakat içeriği sağlam olan sitelere reklam ver. Adwords istiyorsan da siteleri gez biraz, mesela içeriğini beğendiğin bir sitede adsense reklamlarında "bu sitede reklam ver" çıkar, ona tıklayarak o sitede reklam verirsen iki tarafta kar yapmış olur.

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adsense den yüklü bir ziyaretci gelmez.Ama 200 liraya şöle büyük bir sitede kaliteli bir banner yapıp reklam versen çok ziyaretci alırsın.Mesela iyi hatırlıyorum o fiyatlarda paraya büyük bir siteye birisi reklam vermişti günlük 1000-1500 arası hit alıyordu.Sitesinin içeriğide komik resimler, sohbet vs..

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu dediğim sitenin günlük 100.000 hiti var.Siteye girenlerin % 1 i sitenizi ziyaret etse bile yeter herhalde :D

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
PM olarak atarmısın o siteyi ? işte bana bu bilgiler gerekli böyle sağlam ziyaretci gelmesi lazim siteme bu gerekli bana bu paraya bana en fazla yararı olacak birşey istiyorum. teşekkürler irtibata geçerseniz sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5