İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2000-2500 tekilli site için cpanelli host arıyorum

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
2000-2500 tekilli fazla band yemeyen yaklaşık aylık 5 gb band yiyen dizin sitesi için cpanelli yada hostu taşımada yardımcı olunacaksa plesk li host arıyorum.Alan olarak 500 mb yeterli.Sadece bir site olacak uygun fiyatlı, güvenilir ve hız olarak tatmin edici bir fiyat veren arkadaşla anlaşacam..Fakar taşımada türkçe karakter sorunu yaşıyorum bunu da çözebilen bir firmayla çalışmak istiyorum..

HostAbi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500 mb alan + 5 gb aylık bandwith + cpanel özellikte bir web paketini yıllık 120 ytl olarak verebiliriz. Sunucularımızın lokasyonu Türkiye'de olduğundan hız yönünden bir problem yaşanmamaktadır. Eğer size teklifimiz uygun ise veritabanızı sunucumuza yükleyip Türkçe karakter sorununu deneyebiliriz. İyi çalışmalar...

Msn iletişim : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5