İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2000 + absürt Blog satılık

Z

Zion

Misafir
İçerik: absürt blog (video, hikaye v.s.)
Site Adresi: (Yetişkin içerik olduğu için PM ile isteyiniz)
Site Geliri: Önceleri ringofondan bir şeyler kazandırıyordu ama eskisi kadar kazandırmıyor. Eskiden aylık 70-80 usd kazandırıyordu. (ringofon spamcılar yüzünden ringo'ya üye olmayan kalmadı ki)

Hit: 2000 (ve artışı devam ediyor)
Page Rank: 2
Hosting dahil midir: Hayır (eğer alan kişi host edemiyorsa bir süre yardımcı olurum)

Domain directi'de. Directi hesabınız varsa ücretsiz transfer, yoksa size hesap açabilirim. (Her halükarda ücretsiz transfer)
Site tüm içeriğiyle satılık. Lisans problemi yok. (WordPress)

Açık Artırma Başlangıç Fiyatı: 10 YTL (evet, o kadar da düşük)
Hemen Al: 500 YTL (Pazarlık yapılır)
Minimum Artış: 5 YTL

ps:site için uğraşmak istemiyorum. o yüzden "ben şu fiyattan alırım" diye direkt teklif yapan olursa PM atsın. Hemen Al fiyatına yakın rakamlarla anlaşabiliriz.

Açık Artırma Sonu:
Son tekliften 48 saat sonra

Sitenin son 9 gün istatistiklerinin screeni:

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 ytl ile başlayalım ozaman.

domain isminide pm alabilirmiyim

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Arkadaşlar konuyu buraya ben taşıdım, Zion göremiyor olabilir sizler bi pm çakın :D

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zion için sadece bu konuyu görebilme özelligi verseniz de adam satışını yapsa iyi olmaz mı?

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e teklif usulu olmazsa hemen al fiyatına okadar para vermek yada cok az bir pazarlıkla almak bize uygun olmuyor, arkadaşın da satışı yapması zor olur.
çok gereksiz bir durum..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yeni farkettim bende vip olmuşum:p Konuyu silseniz daha iyi boşuna kalabalık yapıcak o zaman.

Z

Zion

Misafir
Dün ufak çaplı bir sorun yaşadım. Birisi önce alıp sonra vazgeçti falan, sinirlenip hemen al fiyatını düşürdüm. İlk gelene de sattım. Konu kilitlenebilir.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz konuya vakıf olamadık keşke demosunu görebilseydim onu bile görmemize izin vermediler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5