İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2001 kayıtlı bir ünlü domaini

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
2001 yılında kayıtlı bir ünlü domaini veriyorum umarım işinize yarar 2001 den beri kayıtlıymış ve düşmüş sanırım şuan boşta. ama yakında ölür sanırım :) buyrun

ayselgurel.net

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2001 yılında kayıtlı bir ünlü domaini veriyorum umarım işinize yarar 2001 den beri kayıtlıymış ve düşmüş sanırım şuan boşta. ama yakında ölür sanırım :) buyrun

ayselgurel.net

Çok çirkin bir açıklama, kimin ölüp kimin yaşayacağına "O" karar verir. 10 dakika sonra dışarı cıkmak için bilgisayarını kapayıp fişi çekerken ya sen ölürsen?

Lütfen bu tarz konuşmalardan kaçın, iyiliğin için diyorum, umarım beni yanlış anlamamışsındır..

iyi calısmalar.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
YA Bİ git allah aşkına bu iyinette nedenbu kadar gereksiz konuşmalar yapılıyor sen hayatında espri denen bir şey görmedin ve duymadın mı bırakın bu saçma şeylei yaa LATİFE bunun adı LATİFE bizde biliyoruz neyin ne olacağını ben yaşı açısından söyledim konuyu anlayarak okuyun ya

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sakin olun arkadaşlar ortada tartışılacak büyük bir konu yok ;)

TheWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş şaka yapmış bukadar büyütmenin anlamı nedir ?

Ayrıca güzel espri YellowMoon :D

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YA Bİ git allah aşkına bu iyinette nedenbu kadar gereksiz konuşmalar yapılıyor sen hayatında espri denen bir şey görmedin ve duymadın mı bırakın bu saçma şeylei yaa LATİFE bunun adı LATİFE bizde biliyoruz neyin ne olacağını ben yaşı açısından söyledim konuyu anlayarak okuyun ya

Özür dilerim benim latife anlayışım çok kıttır, sadece üyeliğim var ve yorum yaptım, insanımız neden eleştiriye hiç açık değil? Ben sana küfür mü ettim? Yada onuruna şerefine aykırı birşey mi dedim? Sadece uyardım.. Bana yanlış olanı söyledim. Yok, yok.. Neyse (; Kadir Gecen mubarek olsun arkadaşım ho$ birkac saat gecti ama..

P.S.: Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bu domaini alıp bi fan sitesi açsan senede 1 - 2 ziyaretçi anca girer bence. Kadın çok antipatik :D

espri bencede biraz yersiz olmuş ama tartışılcak bir konu yok.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşımız biraz sert çıkmış olabilir ama bu tarz şeylerin şaka sıda hoş olmuyor :) Sonuçta kader olayları şaka kaldırmaz ve insanların ölümünü espri konusu yapmakta hoş değil.

DOMAINE GELINCE : hoş bir domain - ünlü birinin NET uzantısı ama o ünlünün ne kadar hayran kitlesi var bu önemli bi mevzu :)

YA Bİ git allah aşkına bu iyinette nedenbu kadar gereksiz konuşmalar yapılıyor

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar domainin sahibi her kimse bana fiyat pmlemesini istiyorum.. aysel gürel bir çok konuda çok önemli biriydi bence herşeyin yanında hayata bakış açısı bile bir çok insana ilham kaynağı olmuştur.. bu insanın isimsoyisim domainini harcamayın parkda bana fiyat gönderin uçmadıgınız sürece alıyim domaini..

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
5 ay önce açtım konuyu ya çoktan almışlar domani o zamanlar pr 2 ve 2001 kayıtlıydı domain o zaman alsaydın :) bence alan kişi şimdi fiyatı uçurur

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayselgurel.com satılıktır. yerini bulmuşken reklam yapalım :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
söyle fiyatını arkadaşım...

5 ay önce açtım konuyu ya çoktan almışlar domani o zamanlar pr 2 ve 2001 kayıtlıydı domain o zaman alsaydın :) bence alan kişi şimdi fiyatı uçurur

yeni gördüm konuyu.. ayrıca domainin üstünde site olsa almak istemem sadece parkda oldugu için almak istedim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5