İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2002 Opel Astra HB ile takas Websitesi/Websiteleri

thematrix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer düzgün geliri olan websiteniz var ise 2002 Model Opel Astra 1.6 otomobil karşılığında takas edebiliriz. Araçta sıralı sistem LPG dönüşümü vardır.

Sitelerde aradığım özellikler şu şekilde;

• Site en az 2 yıldır yayında olmalı. Kesinlikle illegal içerik bulunmamalı. Telif hakkı ihlali olmamalı.
  • Alanında saygın bir yeri olmalı.
  • Arama motorları ve/veya reklam ortaklıklarından banı olmamalı.
  • En az son 6 aya ait reklam ve ziyaretçi istatistiklerini gösterebilmelisiniz.
  • Aylık geliri düzenli olmalı.
  • Site de kullanılan script ve tasarım siteye özgü olmalı.
Önerilerinizi özel mesaj ile iletiniz lütfen. Yukarıda bahsettiğim özellikler ile ilgili detaylı açıklamaları mesajınıza ekleyiniz.

thematrix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10-15 000 civarı ikinci elleri

10-15bin mi? :) Bi daha bakın ilan sitelerine. 18-20bin civarı bu arabanın piyasa değeri. Astra Comfort modeli. Çift hava yastığı, ABS vs bulunmakta.

1,4 motorla karıştırdınız sanırım fakat onu da 10bin ytl ye bulmanız imkansız.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bende tam aradiginiz sekilde bir site var, ancak aracin resimlerini gormek isterim. Bakimlari zamaninda yapilmismi, kac km de. Kaza geçirmişmi hasarı varmı, değişmiş parcası felan. Ayrıca sitenin üzerine bir miktarda para vermeniz söz konusu olabilir, bu rakam aracın durumuna görede değişebilir.

Site ortalama 2 senedir yayında.
Kendi alanında cok iyi bir yerde.
Duzenli geliri var.
Kendine özgü tasarımı ve arka planda siteye özel kendi yazdığım php script var.
Banlı bir reklam networku yok.
Telif hakkı yada lisans ile ilgili bir bagimliligda yok.
Gunluk 8-10bin degisen hiti var %90 kadina hitap etmekte.

PM ile ulasirsaniz sevinirim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
10-15bin mi? :) Bi daha bakın ilan sitelerine. 18-20bin civarı bu arabanın piyasa değeri. Astra Comfort modeli. Çift hava yastığı, ABS vs bulunmakta.

1,4 motorla karıştırdınız sanırım fakat onu da 10bin ytl ye bulmanız imkansız.

pardon benim hatam:)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bende de var Opel Astra 1.6 Benzinli HB - çift airbag - 2000 model ama servis bakımlı kazasız-hasarsız daha 50.000 km de tertemiz. Klimasi, şu acaip fren sistemleri felanda var.

18-20 bine alicisi varsa gonderin bana :)

thematrix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de var Opel Astra 1.6 Benzinli HB - çift airbag - 2000 model ama servis bakımlı kazasız-hasarsız daha 50.000 km de tertemiz. Klimasi, şu acaip fren sistemleri felanda var.

18-20 bine alicisi varsa gonderin bana :)

Loi bu mesajın burayla ilgisi var mı pek anlayamadım açıkçası? Size konuyla ilgili özel mesajı biraz önce göndermiştim halbuki.

Ayrıca yazdığınız şu mesajla ilgili de bir iki şey söyleyeyim madem yazdınız. Birincisi benim bahsettiğim araç 2000 model değil 2002 model. Ayrıca sıralı sistem lpg takılı ki, sırf bu lpg sistemi 1500 YTL. Buyurun www.araba.com'a gidin bakın bir piyasaya.

Edit:
Eğer bu çıkışınız teklifinize sıcak bakmadığım içinse ben sizin 2000 model aracınıza eğer G kasa ise 10k hitli bir site vermeye hazırım. Olur mu?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Loi bu mesajın burayla ilgisi var mı pek anlayamadım açıkçası? Size konuyla ilgili özel mesajı biraz önce göndermiştim halbuki.

Ayrıca yazdığınız şu mesajla ilgili de bir iki şey söyleyeyim madem yazdınız. Birincisi benim bahsettiğim araç 2000 model değil 2002 model. Ayrıca sıralı sistem lpg takılı ki, sırf bu lpg sistemi 1500 YTL. Buyurun www.araba.com'a gidin bakın bir piyasaya.

Edit:
Eğer bu çıkışınız teklifinize sıcak bakmadığım içinse ben sizin 2000 model aracınıza eğer G kasa ise 10k hitli bir site vermeye hazırım. Olur mu?

Çıkış felan yapmadim pmden once gondermistim bu mesaji halbuki, yanlis anlamayin bir kasit icermiyor.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komşularımızdan birisi ev almak için arabasını satıyordu ev sahibi ile anlaşıp arabasını ve üstüne bir miktar para verdi evi aldı(2003) ve ozaman dedem(80 Yaşında) arabayla ev degişirmi kıyametin alemetleri demişti :) şimdi dedem ( 85 yaşında) bunu duysa eminim her dakika tövbe eder :)

hayırlı satıslar ve alışlar :)

thematrix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@aXzel teşekkür ederim, gülümsettin beni :) Benim çevremde de duydukları zaman aynı şekilde tepki verecek bir çok kişi var :) Fakat arabayı satmam gerekiyordu zaten, bari bir yatırım yapmış olayım diye düşündüm. Günümüzde en iyi yatırımlardan biri Web diye düşünüyorum.

@SS9,
teşekkür ederim, umarım hayırlısı olur.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
siz nerede kalıyorsunuz araba nerede ve satışın daha hızlı olabilmesi açısından arabanın çeşitli açılardan resimi ve özelliklerini yazarmısınız çok yüzeysel olmuş

iyi çalışmalar

thematrix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ankaradayım ben. Araç kazasız. Çelik jant, xenon far, çift hava yastığı, abs, klima, elektrikli ayna ve camlar var.

Resimleri ve daha detaylı bilgileri elbetteki uygun bir site bulursam site sahibi ile paylaşacağım. Fakat şuan için buraya resimleri eklemek istemiyorum.

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde arabanın resmini alabilirmiyiz :) Akarı, kokarı varmı görelim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5