İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2007 / 2008 Şampiyonlar Ligi Şampiyonu : Barcelona

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu şimdiden açıyorumki, haziranda google da ilk sırada çıkalım :p

Finalde Fenerbahçeyi 3-0 yenerek Şampiyonlar ligini alan takım Barcelona oldu.

Adamların futbolu muhteşem, süper oyuncular var ama çoğuna baktığınızda sıradan isimler. Alttan gelen futbolcular bile süper. Her ne kadar Real Madrid taraftarı olsamda, Barcelona bence son senelerin en büyük takımı. Manchester bu sene sürpriz yapmazsa, şampiyonlar ligini Barcelona rahat alır diye düşünüyorum. Gönlümdende geçen Fenerbahçenin üst turlara çıkması :)

742520505_44bca4418e.jpg

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
FB Finale kalırsa ki zannetmiyorum ama inşallah yanılırım. Barcelonayıda zorlar. Amatör ruh :p

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öyle birşey olursa ilk golde Rpberto Carlos'la Deivid'den bu dansı bekliyorum. Duy sesimi Roberto. Here höre varoş compremaro. Ne biçim dil o ya. Samet tercüme eder artık.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Konuyu şimdiden açıyorumki, haziranda google da ilk sırada çıkalım :p

Finalde Fenerbahçeyi 3-0 yenerek Şampiyonlar ligini alan takım Barcelona oldu.

Adamların futbolu muhteşem, süper oyuncular var ama çoğuna baktığınızda sıradan isimler. Alttan gelen futbolcular bile süper. Her ne kadar Real Madrid taraftarı olsamda, Barcelona bence son senelerin en büyük takımı. Manchester bu sene sürpriz yapmazsa, şampiyonlar ligini Barcelona rahat alır diye düşünüyorum. Gönlümdende geçen Fenerbahçenin üst turlara çıkması :)

742520505_44bca4418e.jpg

o kadar yemeyiz ya 1-0 alırlarda :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben Barcelonayi ve Abramovic'den oturu Chelsea'yi cok severim. Barcelona olsun temiz olsun:)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Eğer finallerde fenerbahçe'nin oynayacağını düşünüyorsanız bence

" 2007 / 2008 Şampiyonlar Ligi Şampiyonu : Fenerbahçe " OLARAK yapın... Oraya kadar gelmiş olan bir fenerbahçe kupayı barcelonaya bırakmaz.... Dalga geçmek amacıyla yazmadım ciddiyim...

Bir galatasaraylı olarak söylüyorum...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi bence Barcelona alır Fenerbahçe de oralar kadar çıkması zor, sadece öyle güzel duruyor diye yazdım :) Yani Finale çıksında varsın kupayı almasın..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
finale çıkarsak kupayıda alırız problem finale çıkarmıyız:D

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Önce bir üst tura çıkalımda.
Sonra karşımıza direk chealse milan real madris barca gelcek zaten eğer o takımlardan birini geçiyorsak kupayı neden almayalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5