İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2008 b tipi likit fon getirisi

Eskmania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende merak ediyorum bunu günlük getirisi nedir acaba bilen varsa çok makbule geçer

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
günlük net bir getiri belli olmuyor degişik oranlar cok cok yüksek bir oran degil.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
2000 lira 6 ayda 200 lira getiriyordu sanırım en son baktığımda.

Dolara veya euroya yatırmak daha zevkli.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

öyleyse yılda %20 gibi bir rakam olurki buda muazzam bi kazanç çünkü %14 faiz alabiliyorsun bankadan sadece.

ben geçen yılın toplam kazanç miktarını merak ediyorum bir yerde %50 mi ne yazıyordu kaybettim yazıyı acaba öylemi hakkaten

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

bu bahsettiğin imkansız gibi bir şey aylık 33 tl birde 2000 tl için 7000 tl 82 tl aylık fazis veren bir banka fondan 2000 tl için 33 tl vermez.

Yanlışın var fonlar cok cok akzandıran bir şey degil ama uzun süre ellemiceginiz bir para varsa ama arada ihtiyacım kadar bozuk kullancam derseniz fon öneririm cünkü parca fon bozuluyor ve getiriden bir eksilme olmuyor kalan paranız kadar getiri devam ediyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
garantinin elma hesabı %11.53 kazandırmış ozaman abartılcak gibi dğeilmiş faizden az çoğu

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesela ; ykb b tipi likit fon ile vadeli hesabın getiriris hemen hemen aynı oluyor. denedim :) onun için vadeliye yatırmak mantıksız geliyor bana.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Fonların bazılarında hisse senedi, döviz ve diğer yatırım araçlarının dengeleri farklı ayarlanıyor, bugün %10 kazandığınız yarın %10 kazandığınızın garantisi değil. Sabit birşey olduğunu düşünen arkadaşlar için uyarı olarak belirtelim.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
bu bahsettiğin imkansız gibi bir şey aylık 33 tl birde 2000 tl için 7000 tl 82 tl aylık fazis veren bir banka fondan 2000 tl için 33 tl vermez.

Yanlışın var fonlar cok cok akzandıran bir şey degil ama uzun süre ellemiceginiz bir para varsa ama arada ihtiyacım kadar bozuk kullancam derseniz fon öneririm cünkü parca fon bozuluyor ve getiriden bir eksilme olmuyor kalan paranız kadar getiri devam ediyor.
Mathinin dediği zamanda o kadar kazandırıyordu.
Tam krizin patlama zamanına doğru çok güzel kazanılabiliyordu çünkü bu dönemde bankaların likite ihtiyacı vardı.

b tipi fonlar genelde ülkenin durumuna bağlı olarak güzel kazandırır ama her zaman değil.

Yılın 6 ayı güzel kazandırıp kalanında kayba uğrayabilirsiniz.

Türkiye için en iyi yatırım her zaman dolar ve euro dur çünkü ülkemiz dışa bağlıdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5