İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2008 in 3. Güncellemesi Başladımı ?

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar galiba 2008 yılının 3. güncellmesi başladı. 2 adet sitemin pr degerleri düştü.

2 adet alt sayfası ve kendisi pr4 olan sitem pr3 alt sayfaları 2 oldu.
yeni almış oldugum pr3 olan son güncelllemede 2 ye düştü .

aynı zamanda bir arkadaşın forum sitesi 3 den 0 a düşmüş.

Herkese Hayırlı Ugurlu Olur inş . Diger Domainlerimiz artar umarım :(

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
===> Son Dakika Gelişme <==

Dp deki bazı arkadaşlar bana güncellemenin yavaş yavaş başladıgını belirttiler. Ve Asıl anlamıyla 28. mart sabahı ile başlayacagını söylediler. umarım dogrudur. umarım gerçekten başlamıştır.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Eğer gerçekten doğru ise bu ne iş ya ... Farklı birşeyler mi oluyor acaba ?

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Vallahi ayda bir olacak bundan sonra diye birşeyler duydum ama daha 1 ay bile olmadı eger başladıysa. :(

Kısmet hayırlısı olsun :)

yahyat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galibada başlamış bazı fromlarda okuduğum kadarıyla günceleme başmaış diyorlar yanlız herkes pr düştüğünü soyluyor kimsede yukselme yok şu ana kadar
inşallah hayırlısı olur

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bazı yerlerde de konuşulmaya başlamış. Bende henüz değişiklik yok ama eğer bu kadar sık güncelleme olursa artık Pagerank'ın pek bi forsu kalmayacak sanırım :)

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bazı yerlerde de konuşulmaya başlamış. Bende henüz değişiklik yok ama eğer bu kadar sık güncelleme olursa artık Pagerank'ın pek bi forsu kalmayacak sanırım :)

Google zaten bunu istiyor. Millet pr icin adsense icin site yapmasin , siteler dogal olarak linklensin istiyor. Yakinda pr'i de kaldirir veya önemini yitirirse iyice hic sasirmam.

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim sitem biri3 biri sıfırdı, ikisi de değişmedi şu ana kadar.Kalkmasın bu arada PR :)

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ya hep bana oluyor domain alıyorum 5 gün sonra güncelleme oluyor pr4 sitem pr3 oluyor :S google benimi gözlüyor ne :S ayıp yavv :D

Daha 5 gün önce aldım .

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki arkadaşlar Sedo ya yonlü bir domain nasıl Olurda pr4 oluyor anlamiyorum içerik yok link yok domainin kalitesine göre Pr veriyormu Google ?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Pr artımı 4 ayda bir oluyor pr düşmesi ise siteyi botların bulduğu anda içerik olarak pek bir şey yoksa hemen indiriyor sanırım.

KompLo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence böyle olmadı haftada 1 yapsın güncellemeleri :)

qupal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vala bende anlam veremedim benim site sohbet e 6 ncı sayfada cıkıordu sohbet ve chat başlıklı bir kaç kelimedede 1 nci 2nci sayfalarda dolaşıprdu şimdi en ii kelimesinde yani domain isminde 1 nci sayfa 1 nci sıra iken şimdi is 5 nci sayfada cıkıor sandbox desem sandboxa düşse sohbet e 10 ncu sayfada nie bıraksın hayırdır inşallah bişeyler oldu bu google ama neyse : )

exedat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google artık link çöplükleriyle değişim yapan kendi ilgili içeriğiyle değilde alakasız sitelerde sizin linkinizide görünce cezayı kesiyor.link değişimi yaptığım bir site pr5 den pr3 e ordanda pr2 y e düştü.hiç link değişimi yapmadığım site yaklaşık 7-8 aydır pr4.artık google algoritması açıkları kapıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi