İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2008 in 3. Güncellemesi Başladımı ?

mdaltyapi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genelde dmoz dan torpilli kıytırık sitelerin pr leri artmış.Dmoz zaten sadece bu işe yarıyor uğraş uğraş boşuna.Kısacası internet alemini bikaç dmoz editörü belirliyor.

LacremeL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genelde dmoz dan torpilli kıytırık sitelerin pr leri artmış.Dmoz zaten sadece bu işe yarıyor uğraş uğraş boşuna.Kısacası internet alemini bikaç dmoz editörü belirliyor.

dedigine katiliyorum. dmoz a kabul edilen 2 adet pr0 siteden biri pr3 digeri pr2 olmuş

serkan026

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bir cok sitemden sadece 1-2 si güncellemeden etkilendi. asıl çalışma yaptığım ve yukselmesini beklediğim yeni sitelerde henüz bir hareketlilik yok. Sanırım bu gercekçek güncellemeden önceki ara bir güncelleme . Daga gercek güncellemeye 1 ay olması lazımda. Google yeni taktikler deneyeme başladı sanırım. napmaya çalışıyo anlamış değilim.
her bu hareketliliği hissetiimi yoksa sizdemi aynı durumdasınız...

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi forum sitem pr2 den 3 e
bir video sitem 0 dan 4 e
googleyardim.com sitesi 0 dan 3 e
diger bir video sitem 1 den 3 e yükselmis :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
pr nin canı cehenneme 2 gündür hitlerimde acaip düşüş var

3dimension

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 1 den 3 çıkmış ama şunu gözlemledim link aldığım bir çok sitenin pr leri tepetaklak olmuş gibi geldi link çıkışı olanların hep pr leri düşmüş,bizim paralar boşamı gitti acaba!!!

hikomen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sitenin 2gx.org pr sinde bir değişim yok. Pek fazla backlinkim yok ama bir tane pr 7 s,teden backlinkim var. Toplam 40 tane falan sanırım pr 0 bir tane pr 4 bir iki tane de pr 2 sitem backlink var. Buna göre benim pr nasıl bişey olur? internetbaron da gelecek pr ye 4 yazıyor. Böyle birşey olabilir mi? Benim sitenin pr si yaklaşık 1 senedir 0. Son 2 aydır Pr yi artırmak için uğraşıyorum. İnşallah istediğim gibi 4 olur..

5on3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ewt Guncellemeler Basladı ArkadasLar 2 qun Once pr0 qorunen Sıtem Su Anda pr1 oLmus . Daha Yuksek ßekLıordum Ama Comert dawranmamıslar :)

qupal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vala ben bişi anlamadım ve ilkdefa başıma böle bişi gelior :)
hayırdır inşallah

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5