İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2008 yılında en çok kazanan Türk web sitesi

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
hepsiburada.com tabiki :) 2008 yılı cirosu 245 milyon TL. Ve Türkiye'de internet kullanıcılarının %7 sinin alış veriş yaptığı düşünülürse mükemmel bir sonuç.

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhalde bu hepsiburada.com'a alışamayan birtek ben varım. Bir türlü ısınamadım..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bende hiç girmedim daha o siteye doğru düzgün :) hurriyet almıştım bu gün yarım sayfa ayırmışlar gerçi sayfanın altınında reklam olduğu düşünülürse tam sayfa sayılır.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyor.com daha iyi kazanıyordur diye düşünüyordum

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gittigidiyor'dan saat aldım =) Güzel bir web sayfası..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben seviyorum hepsiburdayı hızlı hizmet veriyolar çoğu ürünüde yakalayabilirseniz sokaktan aldığınız ürünlerden çok çok ucuza alabiliyorsunuz

acaba karları nekadar gittigidiyor, bilyoner gibi sitelerde var en çok kazanan olduğu nerde yazıyor :S

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsi buradada çoğu ürün normal fiyatından çok çok üstüne satılıyor. hepsiburada bundan 2 yıl önce felan iyiydi.

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne kadar kazandığını değil cirosunu bildiğimize göre en çok kazanan yerine en çok ciro yapan demek daha doğru olur bence.

Hepsiburadanın fiyatlarının ucuz olmamasına rağmen tutmasının tek sebebi var güvenli olması. Yakın zamanda batan ya da kapanan ya da milleti çarpan sitelere bir bakın;
weblebi.com, altivi.com, koysepete.com,

bence yakında estore.com.tr de kapanır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5