İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2009 un en kötü Tarayıcısını Seçelim

2009 un en kötü tarayıcısı

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
En çok kullanılan tarayıcıları yazıyorum. Tarayıcıların en son versiyonlarını düşünerek cevap yazın. Sık kullanılanlar, erişim kolaylığı, Sekmeler arası geçişler vs. artık nasıl değerlendirirsiniz size kalmış. Bence en kötüsü Chrome.

EhoWuser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firefox bende son sürüm. İlk açılışı çok kötü. Yüklenmesi ve açılması çok geç oluyor.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Firefox yeni sürüm berbat bilgisayarı öldürüyor, neydi ne oldu güzelim firefox. Sürekli betik hataları vs vs

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
FF bende son sürüm. Alışkanlık aslında yoksa çokta iyi bir browser değil bence. Java ve flash scriptlerinde çok fena mantarlıyor çat diye kapanıyor vs.vs.
Chrome için olumlu olumsuz çok fazla fikrim yok doğrusu ama ilk günlerde kurdum ve istediğim verimi alamayınca sildim ve dahada uğramam yanına.
FF alışkanlığımı sıkça opera ile bozmaya çalışıyorum. Operada hiç sorun yaşamadım doğrusu ama dediğim gibi işte alışkanlık.

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Chrome ilk çıktığında kurdum denedim hiç bişeye benzetemedim herhangi bir artısını görmedim.
FF kullanıyorum ama makinanın içine ediyor. ŞU eklenti olayı olmasa yüzüne bile bakmam. İşimi kolaylıştıran çok güzel eklentileri var. Eğer ie aynı eklentileri desteklese ff in yüzüne bakmam.
Operayı kullanmayalı çok uzun zaman oldu neye benzediğini bile unuttum.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Düz sorunca millet anlamıyor umarım bu sonuçlardan sonra insanlar opera dünyasına bir bakar :) Opera kullanıp da aa şunu yapamadım, aa bunu yapamadım, çok yavaş, sistemi kasıyor diyen bir kişi göremedim. Tek dedikleri şey Firefox'daki bazı eklentiler yok o yüzden 2. tarayıcım. Benim ise ilk tarayıcım Opera, FF ve IE'de en kötülerim arasında ama tabi ki FF'nin eklentilerini kullanmaktayım..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
FFi adblock ve wap eklentileri yüzünden kullanıyorum.
Alternatifi var mı?
Pek çok tarayıcıyı bir arada kullanıyorum.
En az kullandığım
Netscape9 - Bildiğin firefox, hatta bir derece geri, en az kullandığım
Chrome - Binde bir test amaçlı
Opera - Resimleri yüklemeden açma, sayfa kaynağı çözümleme, copy paste işlerinde başarılı
IE - Ara ara kullanıyorum
FF - Sırf yukarıdaki 2 eklentisi yüzünden sıkça kullanıyorum denilebilir

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
şüphesiz chrome bana göre hiç bir halta benzemiyor

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Chrome özellik olarak zayıf olabilir ama gayet hızlı bir browser. Ben işyerimde (yani şuan) chrome kullanıyorum. Burdaki pc biraz dandik olduğu için en hızlı chrome'la sörf yapabiliyorum. Ama evde tabi ki IE ve Firefox vazgeçilmezim.

Ankete oy vermiyorum, veremiyorum :)

baybilir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firefox un son sürümünü kullanıyorum. Hiç beğenmedim çok geç açılıyo.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
2009 değil, tüm zamanların en kötüsü, internet explorer.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Yani ie gibi bir browser varken siz nasıl diğerlerine oy verirsiniz.

Hele şu ie 8 versiyonunda her siteye girerken güvenli olarak eklenmesi durumu bomba bir durum.

Sanırım çözümü insanları hiç bir siteye sokmamakta buldular. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5