İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

200$ civarı gelirli Satılık Download Sitesi (indir kelimesinde üst sıralarda)

webdem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstenen minimum fiyat: 600 YTL
Sitenin açılış tarihi: Ağustos 2007
Kategori, sitenin içeriği nedir: Download
Günlük hit sayısı, kaynak link: Extreme 2 hafta öncesine kadar hit 3000 - 4000 arası idi..
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Komple satılık
Hosting dahilmidir: Hayır
Banlı olduğu sponsor varmı: Adsense (geçtiğimiz ay banlandı)
Banlı olduğu arama motoru varmı: Hayır yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Evet dahil
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Süresiz
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:
Hayır yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Site adresi: www.nevarsaindir.com
Satma nedeni (opsiyonel): Satış için anlaştığım diğer arkadaş zamanında ödeme yapmadı..
PR değeri varsa linki (opsiyonel): 3
Alexa sıralaması linki (opsiyonel): 336,653
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): 200$ civarı geliri vardı adsense'den ama son ay banlandı o yüzden fiyatı oldukça düşürdüm. Şu an reklamstore reklamları var sadece ve link satışı üzerinden aylık 120 TL civarı aldım en son ay
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): Üyelik sistemini aktif etmedim

Site indir kelimesinde 2. sayfadadır.. çok sayıda backlink alınmıştır.. biraz daha üzerine düşülürse 1. sayfaya rahat çıkar..

Lütfen ödemeyi hemen yapabilecek kişiler iletişime geçsin..

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteniz adsenseden banlı ise 200 dolar gelirli diye başlık açmanız yanıltıcı türde başlık olmuş. Artık bu siteden 200 dolar gelir elde edilmeyeceğini bile bile neden yazarsınız anlamam ki...

Gizlen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlandığın oturu gelir konusunda azalma/artma olabilir. Bence 1ay bekleyip satsanız daha iyi olur

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Week 07 16307
Week 08 14824
Week 09 11405
Week 10 13528
Week 11 16157
Week 12 14267
Week 13 14916
Week 14 12398
Week 15 7698

anlamadığım hangi 2 hafta önce hit 3-4 k idi ??

3k desek 21000 yapar haftalık son 8 haftanın ortalaması bunun yarısında ... 4k demiyorum bile..

webdem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım adsense den banlandığını belirttim orada..
sitenin hiti konusunda ise kusura bakmayın.. 2 hafta önce öyle zannediyordum.. siteyi satmadan önce günlük 3-4k hiti gerçekten görüyordum tamamı google hit..
almak istemeyen olumsuz yorum yapmasın lütfen.. almak isteyen ciddi alıcılarla muhattap olmak istiyorum

oaxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım adsense den banlandığını belirttim orada..
sitenin hiti konusunda ise kusura bakmayın.. 2 hafta önce öyle zannediyordum.. siteyi satmadan önce günlük 3-4k hiti gerçekten görüyordum tamamı google hit..
almak istemeyen olumsuz yorum yapmasın lütfen.. almak isteyen ciddi alıcılarla muhattap olmak istiyorum

slm burda almak istemeyenin olumsuz yorum yapması diye bişey yok. sen insanları yanıltıcı bir başlık açarsan ve açtığın başlıkta yanlış bilgi verirsen bu şekilde yorumların gelmesi doğal. Almak istemicek olanın bu sitenin bu alt başlığında işi ne?

webdem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heh bende ondan bahsettim zaten.. siteyi almaya niyeti olmayan kişilerin yorumları onlar..

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
ne zamanın konusunu hortlattılar gene atın şunları bu aralar eskilere takılan çok

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ya bende tarihe bakmadım arkadaşın yazdıklarını okuyorum böyle böyle diye :) sonra bir baktım tarihe hort :d

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5