İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

201 K + 71 K 2 Sayfa Tek Ücret

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crazyinlove

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
teşekkür ederim . umarım dönen olur . yurtdışına gidicem için hemen vermek istiyorum çünkü ilgilenemicem sayfalarla

CanOzkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kendısıne ödeme yaptım. ve sayfayı vermedi. cepbank yaptıgım odemeyı akbank ankara polatlı subesınden cekmısler polatlı emnıyet muduelugunu arayıp durumu bıldırdım akbanka gıderek kamera kayıtlarını bulmuşlar. kayıtlı telefondanda isim soyisim tec bilgilerine ulaşmışlar ve şimdi bunları arıyorlar. Giden 100 lira olsa bile hakkınızı arayın. Emin olun daha çok rahatlıyacaksınız.
:)

pcarcade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kaçıncı oldu.. artık kimseye güvenilmiyor.. bu gerçekten nokta oldu benim için facebook sayfası felan aramayacağım artık!!!

kendısıne ödeme yaptım. ve sayfayı vermedi. cepbank yaptıgım odemeyı akbank ankara polatlı subesınden cekmısler polatlı emnıyet muduelugunu arayıp durumu bıldırdım akbanka gıderek kamera kayıtlarını bulmuşlar. kayıtlı telefondanda isim soyisim tec bilgilerine ulaşmışlar ve şimdi bunları arıyorlar. Giden 100 lira olsa bile hakkınızı arayın. Emin olun daha çok rahatlıyacaksınız.

geçmiş olsun hocam bari sayfaları deşifre edin de başka kimlikle dolandırmasınlar insanları

MhlsAK

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

Hocam bu kişiyle yarım saat önce görüşmüştüm. Bir bayan çıkıyor. Ama şüphelenip almamıştım.
Allah yardımcın olsun. İnşallah cezasını çeker 100 TL için neler yapıyor insanlar yazık.

CanOzkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ankara Emniyet Müdürlüğüne giidp hakkında suç duyurusunda bulundum. Gereği yapılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5