İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2010 Kadar Kayıtlı SÜPER 4 Harfli Domain

okokok

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
9547601_0.jpg

ISIMTESCIL KAYITLI SUPER DOMAIN!

2010 a KADAR KAYITLI!

ŞUAN 4 HARFLI BOŞ DOMAIN BULUNMAMAKTADIR. HATTA 4 KARAKTERLILER BİLE BİTMEK ÜZEREDİR.

3 HARFLI DOMAINLERIN EN KOTUSUNUN 5 BIN DOLARA SATILDIGI BU GÜNLERDE 4 HARFLI DOMAINLERDE PARA ETMEYE BASLADI!

DOMAINI ALIP TEK YAPMANIZ GEREKEN BEKLEMEK!

sitepoint, digitalpoint gibi yabancı forumlarda şuan en kötüsü 100 dolara giden 4 harflilerden biriside mutlaka sizde bulunsun.

ILERIYE YATIRIM YAPMAK ISTEYENLERE KAÇIRILMAYACAK FIRSAT!

ISIMTESCIL HESABINIZA UCRETSIZ TRANSFER EDILIR VE TEK YAPMANIZ BEKLEMEK VE PARANIZA PARA KATMAK!

gittigidiyor linki

http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=9547601

tekliflerinizi gittigidiyor üzerinden verip taksit ile sahip olabilirsiniz.

son 4 gün

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Konu(lar) Hakkında Özel Mesaj Attım. İlgilenirsen Sevinirim.

whoeveryouare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
domain alınmışsa gittigidiyorda satış niye dewam etmekte :S

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem satış bitmiş, benim diyeceğim de baltalamadan sayılmaz sanırım:

Alan adı satarken lütfen gerçekçi ifadeler kullanalım arkadaşlar. yeyq tarzı rastgele karakterlerle oluşturulabilecek onlarca alan adı hala boşta, az önce yaptığım sekiz denemeden altısında boş alan adları buldum (hatta biri anlamlı bir Türkçe kelimeydi). Satmak güzeldir, dört harfli alan adları da çok güzeldir (kendi blog'umdan biliyorum) ama satış yapacağım diye gerçekten uzaklaşmamakta da fayda var.

Ek: Hakikaten en kötüsünü 100 dolara alacak olan varsa hemen almaya başlıyorum ben o denemelerimi :).

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Madem satış bitmiş, benim diyeceğim de baltalamadan sayılmaz sanırım:

Alan adı satarken lütfen gerçekçi ifadeler kullanalım arkadaşlar. yeyq tarzı rastgele karakterlerle oluşturulabilecek onlarca alan adı hala boşta, az önce yaptığım sekiz denemeden altısında boş alan adları buldum (hatta biri anlamlı bir Türkçe kelimeydi). Satmak güzeldir, dört harfli alan adları da çok güzeldir (kendi blog'umdan biliyorum) ama satış yapacağım diye gerçekten uzaklaşmamakta da fayda var.

Ek: Hakikaten en kötüsünü 100 dolara alacak olan varsa hemen almaya başlıyorum ben o denemelerimi :).

4 Hafli ve Com Uzantılı Her Domainini Alabilirim.

Sana Milyon Tane 4 Kakater Boş Domain Bulurum Evet.
Ama Harf'ten ve Com Uzantısından Bahsediyoruz. :)

Kolay Gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5