İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2011 yilinda Laptoplar hakim

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben laptop kullanıyorum, masaüstü bilgisayrını gorunce kaçıyorum. çok buyuk geliyor. laptopda buyuk gorunuyor bazen.. sırf oyuzden i-mate cep bilgisayrı aldım:)

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
masaüstünü tek geçerim 2side var ama olsun

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
laptop'a ihtiyacım olmazdı fakat okul olsun, cafeler olsun heryer kablosuz internet ağı ile donatılmış durumda, almak şart oldu :)

ama işlerim için şuanda masaüstünü tek geçerim ;)

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence doğru bir tespit çünkü pek çok şeyi(şifreler,erişim bilgileri vs) laptop'da saklıyorsanız işyerine de götürmeniz gerekiyor.

Evde ve işyerinde masaüstü var ama ben yanımda notebook taşıyorum. Daha güvenli geliyor bana.

Bankalara, kontrol panellerime vs kesinlikle notebook ile bağlanıyorum.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben laptop kullanmam acayıp kullanıssız araclar ama laptopa benzer bıseyler var amerıkadakıler daha ıyı bılırler tablet pc yı o acayıp rahat ve kullanıslı araclardır 2011 yılında eger yasarsamkı hıc sanmıyorum %1500 onlardan ollur bende ...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ben laptop kullanmam acayıp kullanıssız araclar ama laptopa benzer bıseyler var amerıkadakıler daha ıyı bılırler tablet pc yı o acayıp rahat ve kullanıslı araclardır 2011 yılında eger yasarsamkı hıc sanmıyorum %1500 onlardan ollur bende ...

eger yasarsamkı hıc sanmıyorum Bu ne karamsarlık ya...

Laptopu tek geçerim masaüstü kullanamıyorum ikinci laptop yolda :D

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
laptop ekranında renkler kimi yerde daha koyu kimi yerde daha açık çıktıkça masaüstünden vazgeçemem

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
evde dizüstü işyerinde masaüstü. dizüstü pc lerde klavye çözümü sunulmadıkça masaüstü keyfini vermez.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yıllarca masaüstü kullandım ama dizüstü bana daha rahat geldi.
Bu masaüstü sevdasını anlamışta değilim açıkçası :)

Dizüstü kullanışlığıyla nasıl kıyaslayabiliyorsunuz ki?

Konuya gelince, 2011 fazla geç.Çevremde tanıdığım insanlar birer birer laptop alıyor.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim kullandığım modeli öneririm techno.

Dell ins. 6400 - intel core solo 1.86 - 512 ram - 60 gb hddd

512 ek olarak ram taktım.Fıstık gibi çalışıyor.O kadar program pencereler msn media filan açık tık demiyor.Baya kuvvetli.

Çift çekirdekli hikayesine pek aldanma derim
Tekno sa da şu anda 1400-1500 ytl olmalı.

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
laptop ekranında renkler kimi yerde daha koyu kimi yerde daha açık çıktıkça masaüstünden vazgeçemem
Şimdi?
Kısmetse bende Laptop'a geçeceğim.
Geçtinmi:D
benim kullandığım modeli öneririm techno.

Dell ins. 6400 - intel core solo 1.86 - 512 ram - 60 gb hddd

512 ek olarak ram taktım.Fıstık gibi çalışıyor.O kadar program pencereler msn media filan açık tık demiyor.Baya kuvvetli.

Çift çekirdekli hikayesine pek aldanma derim
Tekno sa da şu anda 1400-1500 ytl olmalı.
:D :D Ne pc imiş maşallahhh

:) Nostalji olsun

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Bende bu konu niye hortlamış dedim :) Güzel bir post olmuş, nerden nerelere geldik :) Laptoplar yerini ipadlere bırakcak yakında :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5