• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

2012'de Windows 8 için 3DMark Benchmark geliyor

ozgurruh

Müptela
Bilgiler
Katılım
28 Eylül 2010
Mesajlar
2,837
Reaksiyon
33
Puanları
0
Yaş
36
Şube
ANKARA
155 Aydır Üye
Kullanmakta olan cihazınızın üç boyutlu grafikler konusunda ne kadar başarılı olduğunu ölçmek için kullandığınız benchmark programından memnun musunuz? Eğer memnunsanız bile Futuremark'ın piyasaya çıkartmaya hazırladığı ve şu an için 3DMark for Windows 8 olarak adlandırdığı bu yeni benchmark programı durumu değiştirebilir.Son derece iddialı bir şekilde lanse edilen yeni 3DMark, Windows 8 yüklü cihazların üç boyutlu grafik işleme becerilerini ölçmek için özel olarak hazırlanmış.

Üstelik Windows 8'in hem masa üstü PC'lerde, hem de tablet cihazlarda çalışacak olmasını da göz önünde bulunduran Futuremark, 3DMark'ın çok çeşitli cihazlar için en iyi 3D benchmark programı olacağını iddia ediyor.

Hatta Futuremark bir adım daha ileri giderek 3DMark'ın geleceğin gelişmiş oyun konsollarında da aynı işlemi son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirmeyi vaat ediyor.

Hm x86, hem de ARM çipleri destekleyecek olan 3DMark for Windows 8'in 2012'de piyasada olması bekleniyor.

kaynak: http://www.chip.com.tr/konu/windows-8-icin-3dmark-benchmark-geliyor_30315.html
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst