İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[2013-Satılık] Sağlam sözlük scripti.(İnci sözlük benzeri)

amatorcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[2013-Satılık] Sağlam sözlük scripti.(Seo-Sitemap-Mobil siteli)

Script piyasada dolanan ekşi sözlük, inci sözlük scriptinin düzenlenmiş, günümüze uyarlanmış halidir. Elimden geldiğince hataları giderdim, günümüzdeki sözlük scriptlerine uygun hale getirdim. Şuanda inci sözlük görünümündedir.

Eklenen ve düzenlenenler:
  1. Phpnin 5x sürümlerinde hatasız çalışacak şekilde kodlar düzenlendi.
  2. İnci sözlükteki gibi başlık takip ve ben butonu eklendi.
  3. Ben butonundaki ve istatistikler tablosundaki tüm fonksiyonlar eklendi.
  4. Bugün ve dün butonlarında konular son mesaj sırasına göre diziliyor yani olması gerektiği gibi.
  5. Başlıklarda ve entrylerde Türkçe karakter sorunu giderildi.
  6. Sitemap.xml otomatik oluşuyor.
  7. Sitemap.xml için seo linkler ayarlandı. Başlıkları "xx.com/test-baslik.html" yada "xx.com/konuid=id" veya "xx.com/word&q=baslik" şeklinde çekebilirsiniz. Sitemapte baslik.html olarak kayıtlı.
  8. İletişim formu eklendi, sorunsuz çalışıyor. Hotmail ve gmailde denendi.
  9. Gelen kutusundaki problemler giderildi ve giden kutusu eklendi. Yolladığınız mesajın alıcı tarafından okunup okunmadığını da görebiliyorsunuz.
  10. Nesil sistemi eklendi, admin panelinden yeni üyeliklerin hangi nesil olacağı ayarlanabilir. Admin istediği üyenin nesilini değiştirebilir.
  11. Üye alımını açma/kapatma eklendi.
  12. Eksi ve artı butonları (beğendim-beğenmedim) sorunsuz hale getirildi.
  13. En fazla oy alan entryler ve yazarlar tabloları eklendi.
  14. Yazar bilgi butonu eklendi
  15. Modlar ve adminler için başlıkları ve entryleri kimin düzenlediğini veya sildiğini vb. gösteren bildirim tabloları eklendi.
  16. Yazar bilgi sayfasına arkadaş ekle-çıkar butonu konuldu.
  17. Ek: xx.com/entryid.en şeklinde url eklendi. Entry paylaşırken bu linkten basitçe çekilebilir.
  18. Ek: Oy verme, yazar bilgi, edit, sil ve ispit butonunun olduğu alan (bkz: [ss2]) javascript olarak değiştirildi. [ss9]
  19. Ek: Mesajlara chat ekranı eklendi. Yani bir üyeyle yaptığınız konuşmalar (gelen-giden) tek sayfada görebilirsiniz. Okunan mesajlar yeşil, okunmayanlar kırmızı halde yani yolladığınız mesajı üye okumuş mu okumamış mı gösteriyor.[ss 7-8]
  20. Ek: Adminlerin istediği kişiler arasında geçen konuşmaları okuyabilip düzenleyebilmesi için yönetim paneline tablo eklendi.
  21. Favoriler(başlık takip) listesinin görünümü değiştirildi. [ss 10 - ss 11]
  22. Başlığa girince üst köşede yazan başlık tekli linkler haline getirildi. (örnek: eskiden "merhaba dünya" tek linkti şimdi ise "merhaba" "dünya" ayrı ayrı linkler halinde tıklanabilir halde.)
  23. Mobil site hazırlanmıştır. Cepten girince otomatik yönlendirme açık.mobil sözlük kısmından görebilirsiniz.
  24. Sabit başlık sistemini ekledim. Admin veya mod önemli bir başlığı sabitleyebilir. Sabit başlık, başlıklar listesinde en üstte, konuların içinde de konu başlığının hemen üsttünde gözükür. Sabit başlıklı reklam alabilmek için kullanılabilir.
  25. Dil dosyası hazırlıyorum. En ufak yazıya kadar her şeyi bu listeden düzenleyebileceksiniz.

ss1:
a.jpg

ss2:
b.jpg

ss3:
d.jpg

ss4:
e.jpg

ss5:
c.jpg

ss7:
7.jpg

ss8:
8.jpg

ss9: admin gözünden bu şekilde görülüyor. Yazar butonu yazarın bilgilerini değiştirmek için.
9.jpg

ss10:
10.jpg

ss11:
11.jpg

Demo adrese girerek admin,mod,gammaz ve yazar hesaplarını test edebilirsiniz.
Demo: Demo

Hesaplar:
Nick / Şifre
admin / admin
mod / mod
gammaz / gammaz
yazar / yazar

İletişim: Sözlükteki iletişim formundan direkt bana mail atabilirsiniz.
Forum üzerinden mesaj atabilirsiniz.
İstenilen fiyat: 75 TL. Gerekirse pazarlığımızı yaparız, sünnettir.

Fiyat çok uçuk değil, alıcıyı mağdur etmemek için lisans sistemi kullanmıyorum. Kaynak kodlarını vereceğim.
Güncelleme ve hata desteği vericem, demo siteye arada bir bakarak yeni eklenenleri görüp kendi sitenize ekletebilirsiniz veya aklınızda bir fikir varsa bildirip eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
tRiumph ile iletişime geçin kendisi alacak idi kuzenim oluyor kendisi kurulumu felan tamamlayıp da bana bilgi verirseniz memnun olurum.

amatorcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatı yarıya indirdim, düşük teklif veren arkadaşlar vardı şimdi tekrar mail yada pm atabilirler.

temp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam son oluru ile beraber pm alabilirmiyim

turkuas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam pm'den bi telefon numarası veya mail adresi ver de bi görüşelim. bize kaliteli bi script lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5