İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2014 güncel PTC siteleri

kaan3592

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EN ÇOK KAZANDIRAN PTC SİTELERİ

PTCnin kısaca mantığı reklamlara tıklayarak belli miktarda para kazanmaktır.Çok yüksek meblağlar vermiyor ilk etapta fakat zamanla referans çokluğu ve üyelik kademesi ile doğru orantılı olarak aldığımız para artıyor.Bir ev geçindirecek kadar kazanmıyorsunuz elbette fakat ben öğrenciyim harçlığım çıksın yeter derseniz hiç durmayın kaydolun derim.

Bunlarda başlarken araştırdığım para ödemesi konusunda sıkıntısı olmayan ve kayıtlı üye sayıları bakımından göze çarpan siteler;

Tıklayınız

xsgw.gif

Tıklayınız

bsvu.gif

Tıklayınız

kaan3592

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
An itibariyle PTC işinde 20. günüm 3 siteden şimdiye kadar olan kazancım 30$ olmuştur.Bunda task çözmemin büyük katkısı var tabi.PTC den para kazanılmaz diyen birçok insan görüyordum.Kendi adıma tezlerini çürütmüş oldum.

conem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neo da bnm direct refimsin kaan,tıklamaların cok iyi.hiç birgün kacırmıyorsun,aynen böyle devam et usta :)bu sitelerde üyeligim war,başka ptc de üyeligin warsa alt refin olurum . Bol kazançlar..

kaan3592

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neo da bnm direct refimsin kaan,tıklamaların cok iyi.hiç birgün kacırmıyorsun,aynen böyle devam et usta :)bu sitelerde üyeligim war,başka ptc de üyeligin warsa alt refin olurum . Bol kazançlar..

Evet senin refin üzerinden üye olmuştum.Bu işte para olduğuna inanmasam bir gün tıklamam. :D

conem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bayadır salmıştım kendimi,bundan sonra tıklamalara başlıyorum,1 sene boyunca sabır diyecem hergün tıklayacam :)

makaleyazarı1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hiç task yakalayamıyorum
sadece reklam tıklamakla bir şey olmayacaksa neden üye olayım?
task ne zaman çıkıyor ve nasıl yakalanıyor bir türlü anlayamıyorum

makaleyazarı1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün ilk kez microjob yakaladım
makale mi ve makale ise yazarı?
makale hangi tür yazılara denir tam anlayamadım herhalde ki başarısız oldum
makale olup olmadığına ait maddeleri anlatabilir misin?

kaan3592

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün ilk kez microjob yakaladım
makale mi ve makale ise yazarı?
makale hangi tür yazılara denir tam anlayamadım herhalde ki başarısız oldum
makale olup olmadığına ait maddeleri anlatabilir misin?

Makale yazarı olayında.Sayfaya baktığında bir kişiye ait yazı var mı onu incele.Eğer varsa makaledir.Makalenin yazarıyla minijobstaki isimde uyuşursa yesi seçersin.Eğer birden fazla makale var ve farklı isimlerde yazarlar tarafından yazıldıysa ilk seçeneği no yap.Kırık link yada sign up sayfaları gelirse birinci seçeneği no yap.

Birde makaleleri yaparken crowdflower sayfasındaki üyeliğine gir o şekilde çöz.o hesap üzerinde 100 değişik task yapıp accuracy %80 üzeri olursa level 1 taskları yapabilirsin.%90 üstü 2 level % 95 üstü taskler 3 levelde acılıyor.Zaten jobs sayfasına baktığında birden fazla 1 level task olduğunu görürsün.%80 üstü accuracy onları da yapabileceğin anlamına geliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5