İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2084 de Google arayüzü

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle olacağını hiç sanmıyorum açıkcası, 2084' web çok daha farklı olacaktır kanımca, 3 boyutlu olacağını düşünüyorum sitelerin...

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2084'te arama motoruna google earth seçeneği de eklenebilir. düşünsenize böyle bir buton olacak, çocuğunun yerini merak eden earth sayesinde arama yapacak, şıp diye ekrana gelecek falan. ya da sevgili/eş araştırması yapılacak, bir bakacaksın adam seni aldatıyor! :D

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bakalim ozaman Google olacakmi, hicbirsey bukadar uzun vadeli olacagini zannetmiyorum. Daha akilli bir icat cikabilir.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar orada tasarıma değil, yazılanlara bakmalısınız. işin esprisi tasarım değil.
haha harika ya "I'm feeling paranoid" :p

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılanlara dikkat etmemişiz, evet çok güzel seçenekler eklenmiş... :)

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yıl 2084 yaş olmuş 100,
torunları almışsın dizine google ın 2007 de sadece basit iki çift yazılı resimli reklamları vardı.
şimdiki gibi kamera ile reklam verenin şirketine bağlanıp online deniyemiyosun evlatdiycen,

sonra anlatcan anıları tek tek, o zaman en iyi ekran kartı 256 mb, pIV bilgisayarı olan itibar görürdü,
adsl o zamanlar max 2048 o da pek çok kişide olmaz ortalama hız 512 kbps idi

-Torun; dede kbps ne demek ?
-O zamanlar veriler şimdiki gibi 1000 gb. hızla gelmiyodu evlat,
download etmeye başladın mı dakikalar saatler geçerde anca inerdiii ahhhh ah, ne zor günlerdi onlar.

çocuklar şimdi bizim gazlambası dönemlerine bakıpta offfff be ne çile dediğimiz gibi,
wah dedem ne zor zamanlarda yaşamışsın deyip iç çekcekler gibi geliyo bana,

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
umarım bu dediklerini bunamadan yaşarız :D...
bütün gün bilgisayar başında saatler geçirerek ben en kral 60 diyorum başkada bişi demiyorum :D

V

veppa

Misafir
Bence 2084 de google un yerine baska sirket cikacaktir. nasil 97 de seneye google cikacak demediyse insanlar simdide 2084 de google olacak diyemezler.

Ama olduda kaldi desek, isimiz cok zor. cebimizdeki kuruslara kadar kimin ne kadar parasi oldugunu, cayimizi, kahvemizi kac sekerli ictigimizi, kimden hoslandigimizi, kimi dusundugumuzu hepsini bilecektir. Ve bu bilgileri o cebimizde kalan kuruslari nasil alabilecekleri konusunda sonuna dek kullanacaklardir. bunu yaparkende almiyorum veriyorum hissini yasatarak yapacaktir.

Para birimi yerine link sayisi kullanilacaktir. ornegin birsey aldiginda ona link vereceksin. o da sana ekmek, su verecek karsiliginda. en cok link veren en fakir insan olacak, en cok link alanda en zengin insan. herkeze bedava google den aylik olarak linkler verilecektir.birdahaki ay alisveris yapabilmeleri icin .

Haberler ve reklamlar kisisellestirilecektir. yani her insana gore haberler derlenecek, insanlari belli bir urunu aldirmak icin gun boyu onun ruhsal halini gozetleyen google robotlari olacakti. zamani geldiginde psikolojik olarak o urunu almadan yasayamayacaginiz hale sokacaktir, ve o urunu aldirtacaktir.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence 2084 de dünya diye bişey olmucak :eek:

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sıvı harddiskler yapılmış, herkes harddiskini windows günceller gibi günceller bu yüzden arama motoruna bağlılık kalkar, harddisk de arasan yeter :)

Bu arada işletim sistemi de küçücük bir entegrede.

VoLKyY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bunu mizah geyik koymus olsaydık inanin daha güzel seyler yazilabilirdi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5