İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20k Davet ÜCRETSİZ

Reklam_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba beyler bildiğiniz üzere 5k davet ve 9k sayfada bağlantı paylaşmayı ücretsiz yapıyordum birçok arkadaşımız katıldı bir kısmı yapıldı bir kısmınıda yapmaya devam ediyoruz.

Simdide 20k Sayfa önerme yapıyorum herkese ÜCRETSİZ. ama benimden sizlerden bir ricam var

Buraya mantıklı bir adet yorum atmanız yeterlı ve konu altına yazarsanız 20k Davetiniz gönderilecektir.

nedendir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
edit yanlışıklıkla olmuş arkadaşlar silinsin bu mesaj.

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
20k daveti alıp sayfasında artış gören oldu mu merak ettim?

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Arkadaş sanırım davetleri göndermiyor. 300kişilik sayfam vardı 301 olmuşki bu davetle sağlanan bir artışa benzemiyor. Geçenlerde 9k kişi davet edilmişti 200ün üzerinde insan gelmişti 2 gün içinde...

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Konu sahibi şu an okuyor. Dilerim mâkul bir açıklama yapar bu hususta.

Reklam_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler merak etmeyın herkese davetler gonderılıyor bu uygulamayı baska bir forumdada yaptım ama herkes ıcın ayrı ayrı ekran goruntusu atarsam buna zamanım yetmez sadece davetı gondermem ortalama 3-5 dakka suruyor bırde ekran goruntusu alıp sızlere gondersem herkes ıcın en az 10 dakka ayırmam gerekecek eger istemeyen arkadaşlar varsa konu kititlensin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5