İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

20TL"ye Naparım?

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
20TL Kazanmak İçin Ne Yapabilirim?

Aklımdan Birkaç Şey Geçiyor

Şeçmeler:

1.Tanesi 50Kuruştan 40 Tane Psd Logo :)

Veya... (Siz Cevap Verin, Veya... Nın Devamını Getirin Yani.)

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Markete 20 tl ni vererek 4 tane 5 tl alabilirsin

yada backlink alabilirsin o da olmadı sitene seo yaptırtabilirsin, istersen bana verebilirsin

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Adam 20 Lira kazanmak istiyo, siz olmayan parayı bozdurmasını istiyosunuz. :D
1 günde mi 20 lira kazanmak istiyosun? Yani ne kadar süre içinde bu parayı kazanmalısın? :p

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
ya yanlış anladınız :D 20tl kazanmak için ne yaparım anlamında demiştim :D

- makale yazabilirsin
- tanıtım yazısı yazabilirsin
- link alıp satmak isteyenlere aracı olursun
- logo banner vs yapabilirsin
- post girebilirsin
- manuel link kasarsın
- facede üye çekersin
- twitterde takipçi toplarsın
çok şey yapabilirsin yeteneklerine bağlı
aşağıdaki sitelere bak
http://yedibucuk.com/
http://fiverr.com/

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bir bilgisayara format at

doğru söylüyorsunuz, bilgisayara format atmayı bilmeyen o kadar çok kişi varki.arkadaşlarım bana format at diyor parasını veririz diyorlar ama ben evlerine gidip format atmaya üşendiğim için kabul etmiyorum :D

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
doğru söylüyorsunuz, bilgisayara format atmayı bilmeyen o kadar çok kişi varki.arkadaşlarım bana format at diyor parasını veririz diyorlar ama ben evlerine gidip format atmaya üşendiğim için kabul etmiyorum :D

bazılarıda pc yi alırken cd veriyolar ya bize vermedi diyorlar len aptal ozaman nası format atıyım 2 saat o dosyaları hayatta bulamam diyip çıkıp gidiyom. :kızdım:

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bazılarıda pc yi alırken cd veriyolar ya bize vermedi diyorlar len aptal ozaman nası format atıyım 2 saat o dosyaları hayatta bulamam diyip çıkıp gidiyom. :kızdım:

Kendi cd'nizi hazırlayın hocam :)

Bende Xp Cd var bitane, HDD'leri ayarlayıp bırakıyorum. Driverdan tut msn gibi her bilgisayarda kullanılması gereken programları otomatik olarak yüklüyor.

2 saat o dosyaları hayatta bulamam

Demişsinizde dışarda herhangi bir işçi 20TL için 6-7 saatten fazla çalışıyor :hmmm:

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29

Bende Xp Cd var bitane, HDD'leri ayarlayıp bırakıyorum. Driverdan tut msn gibi her bilgisayarda kullanılması gereken programları otomatik olarak yüklüyor.

Demişsinizde dışarda herhangi bir işçi 20TL için 6-7 saatten fazla çalışıyor :hmmm:

ben 5 tl alıyom 8 saat :p cafede

Ekleme:

o cd den banada lazım işte. hangi bilgisayara takarsam takıyım. içinde ona göre driverler olacak şekilde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5