İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

21 K hesap 150 TL üstelik 4 K hesap hediye

adanawebtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar yalnış okumadınız her iki hesapta 100 K'LIK hesapların rt'leriyle büyütülmüştür yarı organik yarı takipe takip vardır hesaplarda rt sayıları oldukça iyidir acil paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum hesaplarımı ödeme şekli iş bankası havale'dir [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz hesapların linki PM yoluyla verilecektir...

xia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar yalnış okumadınız her iki hesapta 100 K'LIK hesapların rt'leriyle büyütülmüştür yarı organik yarı takipe takip vardır hesaplarda rt sayıları oldukça iyidir acil paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum hesaplarımı ödeme şekli iş bankası havale'dir [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz hesapların linki PM yoluyla verilecektir...

5 dk da hallettik guvenilir bir arkadas. Hic bir sorun yasamadim. Tekrar tesekkurler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5