İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

21 yaşındaki pixel zengininin yeni projesi

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yuh yetmemişmi 1 milyon.Milllet te yermi arıyo napıyo para vermek için (zeki adam ama)

M

MerKuR

Misafir
bu sefer reklamlar 2 $ ama yarısı lotoyu kazananın. Helal olsun Cocuga Tr de böle bi uygulama olsa tutarmıydı sizce.??

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok :)
hatta başka yerdede tutmaz artık.Adam fikri ortaya çıkarıp itiriyor işi.
Bir de o şimdi meşur.
Devam eder ve çoook zengin olur bu velet.Her başarılı projesiyle "çılgın çocuk yeni milyonlar peşinde..." vs ... diye reklamı anında hızlıca yayılacak.+ internete akan para arttığından bu tip bir nevi reklam sitelerine akan para ilk sitesine göre daha fazladır.
Kafayı bulandırmadan iyi işler yaparak kazanmaya çalışmalı yinede.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Türkler böle bişe yapsa loto kesin akrabasına çıkar veya kendi adına açtığı sahte bir üyeliğe :d

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar adı geçen site baya isim yapmış bi site hostgator bile burdan pixel için sıraya girip reklam veriyordu :)

İllaki böyle bi site yapacam diyorsanız darren (tufat) bu scripti aynen yazdı ve ücretsiz dağıtıyor buradan inceleyebilirsiniz:
http://www.tufat.com/s_milliondollarhomepage.htm

Bu iş zaten yapıldı artık tutmaz hele türkiyede hiç tutmaz çünki tr deki reklam veren 468x60 koca bannerını bile 3 kuruşa vermeye çalışıyor pixellere bu kadar parayı dökecek tr reklam vereni ben tanımıyorum :)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yav bu reklamcılıktan çıkmış paranın fazlalığından ne yapacağını bilemeyenlerin işi haline gelmiş Tİ. Şuan durum farklı bu işte isim yapmış meşhur olmuş birinin çalışması nihayetinde ve artık o sitede reklamının görünmesi hele loto ile teşvik edilerek ziyaretçi ve gösterimin arması vs.. cazip hale getirdi bence.
Şimdi o siteden piksel almak iyi bir reklam olabilir diye düşünüyorum.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu adam zaten başlı başlına marka oldu, projesinin çok ilgi çekmesine gerek yok, "milliondolarhomepage'i yapan çocuk" sıfatı altında sitesine girenlerden merhaba demesi karşılığı para istese yine kazanıcak..
Bize de daha çok kazansın demek düşer :)

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arama sonuçlarından :))
Bir gün önce de 2 yıllık konuyu canlandırmışım. Alemtürk uyardı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5