İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

210 ytl ye bir kaç siteye reklam verdim ne yazıkki tekilim yerinde sayıyor çünü

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ULusAL2005' Alıntı:
aklım ermiyor benim böyle sitelere girenlere ya bi kere iki resmi bir araya getiremeyen adamların yaptığı siteler

webmaster filan da değiller kusura bakmasınlar

ilgili sitelerle alakam yoktur baştan söyleyeyim sadece yorum için yazıyorum.

Dostum yukarıda alıntı olarak verdiğim yazıdaki webmaster kelimesinin tanımı nedir?

<html> ana tagını
ve
<meta name="keywords" content="">
taglarını kullanmayan bir webmaster için büyük sözler bunlar

imzandaki site senin ise bir gözden gecir.

linkvadisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayalet77' Alıntı:
tenin tekiline bakarsan ve 7.000 - 10.000 tekili varsa ve hepsi ayrı kişilerinse siz olsanız ne yaparsınız güvenmezmisiniz? bakıyorum hitleri gayet iyi gözüküyo. O zaman hepsi sahte hitmi yani? Herkes sahte hitmi kullanıyor?
ya 7-10-15 bin tekil olabilir ama kaynağını araştırdın mı hiç
ben hile ile günde 50,000 tekil hit bile yapabilirim
adamdan detaylı istatistik raporu istemelisin bence

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn de beni bul kardes 150 usd ye 8000 10000 tekilli bir siteye pop up verebilirdin bannerlarla ugrascağına sanırım banerların dikkat cekici değil demmekki

U

ULusAL2005

Misafir
symbiantech' Alıntı:
ilgili sitelerle alakam yoktur baştan söyleyeyim sadece yorum için yazıyorum.

Dostum yukarıda alıntı olarak verdiğim yazıdaki webmaster kelimesinin tanımı nedir?

<html> ana tagını
ve
<meta name="keywords" content="">
taglarını kullanmayan bir webmaster için büyük sözler bunlar

imzandaki site senin ise bir gözden gecir.

Sitem henüz bitmedi !

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk önce beni ayrı tuttuğunuz ve gönderimimizden memnun olduğunuz için mutlu oldum ve teşekkür ediyorum.. Reklam verene sitemizdeki üyelere gösterdiğimiz özeni aynen gösteriyoruz ki memnun kalmadım denmesi halinde ek sürede verebilirim.. Bu tür çalışmalarda az hit geliyor derken iki şeye dikkat edilmeli.. Bir.. Ödenen reklam ücretine.. Yani bir yere 100 ytl ödeyip ne kadar karşılık aldım diye bakmak var bir de bir yere 25 ytl ödeyip ne kdar aldım demek var..

Birde banner reklamlarda insanlara zorla gel tıkla diyemezsiniz.. Kendi hitim için konuşuyorum googledan giren kişi sayıı 1000 diğerleri elle yazarak giriyor.. Sitem arkadaşlık sitesi değil en başta kişilerin iletişim kurmasına izin verilmiyor.. Ancak bu niyetli kişiler var ve tüm gün sitede online.. Yani hedef kitlesi birebir uygun. Benden gelen her hitin reklam veren siteye yararlı olacağına eminim.. Kiralanan sabit alanda istatistik sistemi kurulu değil ondan ne gitti bilmiyorum. Ancak 25 ytl lik özel pakette gösterim sayısı şu an için 193.372 olmuş.

Her zaman söylediğim bir nokta var hiçbir zaman aldığımız paranın karşılığını veremediğimiz olmadı olmaması içinde reklam fiyatlarımız aylık 20 - 25 YTL arası düşük rakamlar..

Düşünceleriniz için tekrar teşekkür ederim..

A

aliozen

Misafir
Benim anlamadığım insanların nasıl garanti verebildiği 1000 kişi yollayacam diye?
bundan korkulur. Daha önce de yazmıştım. Dünyada pageview önemlidir. Eğer bu adamların dedikleri doğruysa, diyelim tekil 1000 çoğul 5000 hit alsın. Kişi başı da ortalama 3 -ki az bir rakam- pageview alsın. Günde 15,000 eder ayda, 450,000 eder. BU 450cpm dir. Piyasada cpm fiyatları 5usd. Reklamz'dan alırsanız 2-2,5 olabilir. Haydi bize de 1usd pay düşsün. O zaman standard bir bannerin böyle siteler için aylık fiyatı 450usd olur. Şimdi bunu 50ylt ye satan adamdan ne beklenir?

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bannere bende anlamıyorum şu kadar yolayabilirim diyenleri.. ilginç banner oluyor tüm site atlıyor hemde sadece atıyorum muz resmi olan bir banner.. öteki tarafta sıradan her yerde olan bir banner şekli..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5