İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

210 ytl ye bir kaç siteye reklam verdim ne yazıkki tekilim yerinde sayıyor çünü

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar bu forumda bu ay 210 ytlik reklam verdim hepsininde parasını peşin verdim. Verdiğim sitelerden sadece bir tane kaldı diğerleri kapalı. Duran sitedende günde 25-30 tekil geliyor bana. Artık bu forumdaki hiç bir siteye reklam vermeyi düşünmüyorum. ŞAhsen güvenimiyorum artık:( Bu olaydan çok etkilendim ya ve artık çekiniyorum. Neden böyle ya anlamda veremiyorum. Ondan Türk webmasterlere kimse güvenmiyor.:mad:

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu tur konularda kanimca desifre etmek herkez icin daha faydali... (Hakaret, vb. davranislar yapmamak kosulu ile). Benim dusuncem...

yakamoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hdogan' Alıntı:
Bu tur konularda kanimca desifre etmek herkez icin daha faydali... (Hakaret, vb. davranislar yapmamak kosulu ile). Benim dusuncem...

hdogan'a katılıyorum,senin canın yanmışsa başkalarınında yanmaması için bu kişileri (siteleri) deşifre etmen lazım...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nereye reklam vereceğini bilmiyosan bu senin suçun

sonuçta para veriyosan para vermeden önce iyice araştırman gerekli

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tenin tekiline bakarsan ve 7.000 - 10.000 tekili varsa ve hepsi ayrı kişilerinse siz olsanız ne yaparsınız güvenmezmisiniz? bakıyorum hitleri gayet iyi gözüküyo. O zaman hepsi sahte hitmi yani? Herkes sahte hitmi kullanıyor?

erhanyeler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bu siteleri söylemelisinki başka birileride senin durumuna düşmesin
bu şekilde konuşursan bütün siteleri suçlar duruma düşüyorsun

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tatlikizlar.com , etekalti.info , gizlice.net , hisset.info, saksonchat.net, canliseks.info bunlar birine ait. Diğeri ateslihikaye.com buda bir haftadır kapanalı akibetinden haberim yok kapanmadan önce hit yolluyordu. Vazgectimsenden.com a banner reklamı verdim oda yayınlıyor ama az hit alıyorum ordanda.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin site ne sitesi ki böle saksli süxlü işlere bulaşmışsın, vazgectimsenden hariç listende adam gibi isim yohk :) sanırım haketmişsin arkadaşım kusura bakma ama bence araştırma yapmadan bu işlere kalkışmayacaksın... ben bu reklam meklam işlerine en iyisi hiç bulaşmıyayım reklam almasıda bi dert vermeside bi dert. geçmiş olsun...

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya site arkadaşlık üzerine bir site reklam verdiklerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani son umudun bu yani... :) kendini geliştirmeye çalış hit olsa ne olur olmasa ne olur. ama tabi paranı alıpta reklamını yayınlamıyan kişilerde ayıp etmiş o ayrı konu sonuçta dünyanın sonu değil boşver büyüyünce hepimiz unuturuz ;)

şöle bişide yapabilirsin... www.anahtars.com git buraya bannerini ver karşılıklı reklam yayınlama gibi bişi geçen gün inceledim bu siteden bi kaç arkadaşta kullanıyor takip eth görüş onlarla memnunlarsa sende katıl, kaldıki memnunlar ki halen sitelerinde o banneri tutuyorlar... bannerımı hazırlıyayım bende o furyaya katılıcam 3-5 ne gelirse şükret... neyse allah kolaylık versin arkadaşım...

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
yani son umudun bu yani... :) kendini geliştirmeye çalış hit olsa ne olur olmasa ne olur. ama tabi paranı alıpta reklamını yayınlamıyan kişilerde ayıp etmiş o ayrı konu sonuçta dünyanın sonu değil boşver büyüyünce hepimiz unuturuz ;)

şöle bişide yapabilirsin... www.anahtars.com git buraya bannerini ver karşılıklı reklam yayınlama gibi bişi geçen gün inceledim bu siteden bi kaç arkadaşta kullanıyor takip eth görüş onlarla memnunlarsa sende katıl, kaldıki memnunlar ki halen sitelerinde o banneri tutuyorlar... bannerımı hazırlıyayım bende o furyaya katılıcam 3-5 ne gelirse şükret... neyse allah kolaylık versin arkadaşım...
dostum benim 35.000 üyem var zaten + 2500+ gerçek tekilimde var. Dahada büyütmek istiyorum oyüzden webmaster ortaklığı için yeni script yazdırıyorum. Bu arada ateslihikaye.com un sahibi arkadaş hostlarında sorun olduğunu ve en kısa zamanda yayına girdiklerinde reklamı yapmadıkları günüde telefi edeceklerini bildirdiler.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üstadım www.manzaralar.net 'in reklamını öneririm
eğer sorun yaşarsanız; kefil benim ödediğiniz parayı geri öderim.
ben oradan 1 ay link reklam aldım, memnun kaldım 6 aylık daha aldım.
ve kendisine bir konuda php çalışması yaptım alacağımı da reklama saydım ve şu anda 1 senelik reklam hizmetini aldım.

benim başka yerlerde de reklamım var. ama en çok memnun olduğum yer www.manzaralar.net

ama arkadaş bazı içeriklerin reklamını yapmıyor. eğer içeriğinizi onaylarsa reklamınızı yapar.

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onlarla çalışmayı teklif ettim yanılmıyorsam ve sitenin içeriği yüzünden reklam almamışlardı yanılmıyorsam. Çünkü arkadaşlık sitesi bizim sitemiz.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çöpçatanlık derecesinde değilse cinsellik ağırlıklı bir arkadaşlık değilse belki kabul eder

U

ULusAL2005

Misafir
sana değil ya
alla alla arkadaşın reklamlar verdiği sitelerden bahsediyorum
şimdi girip baktım
bence haketmiş
öyle sitelerle ne işin olur
bırak 5000+ hiti 3 milyon tekil hiti olsa ne yazar ki

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşlar ne yazıkki hitler şuanda bu tür sitelere kaymış. Mp3 siteleri kapandıktan sonra en iyi hiti alanlar bunlar olmuş. Bu benim suçum değil ki.

U

ULusAL2005

Misafir
aklım ermiyor benim böyle sitelere girenlere ya bi kere iki resmi bir araya getiremeyen adamların yaptığı siteler

webmaster filan da değiller kusura bakmasınlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5