İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2200+ TEKİL 30 000 + ÇOĞUL| TEK 468x60 = 20 YTL

R

RTSngz

Misafir
arkadaşlar
hepvideo.com için video izleme sayfasında video altına
sadece bir tek reklam alacağım.
istatistik için: http://extremetracking.com/open?login=hepvideo

istatistikten bakarsanız, tekil hergün artmaktadır.
Site açılalı zaten 1 ay oldu hit hergün artıyor.

ödeme şekli havale'dir. (yapı kredi)

Not: Şu anda tekil 2000 li civarlarda fakat günden güne tekil artıyor, yani kazançlı çıkacaksınız.

R

RTSngz

Misafir
Arkadaşlar anlayamıyorum neden bu kadar az ilgi gösterildi.
Benimle aynı tekile sahip bazı siteler (Ben bu sitelere kalitesiz gözüyle bakıyorum) sitesine 4-5 tane 10 YTL'den 468x60 alıp, bu reklamları yan yana koyuyor.
Herkes atlıyor tabii "-aa ucuz reklam". Yan yana koyulan 4 bannerden sizin sitenize kaç tekil gelir allah aşkına. Biraz da kaliteye önem verin lütfen.
Bu şekilde piyasanın gelirini düşürenlere sonuna kadar karşıyım.
Biraz mantıklı düşünün arkadaşlarım.

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belkide insanlara bazı şeyler tutarlı gelmemiştir? günlük 2200+ tekilin olduğu ve bir aydır açık olan sitede en çok izlenen videonun hitinin 3020 olması gibi?
belkide ödeme koşulların zordur, sadece yapıkredi gibi ?
yani ben ilgilendim aslında ama bunlardan dolayı almak istemedim

R

RTSngz

Misafir
belkide insanlara bazı şeyler tutarlı gelmemiştir? günlük 2200+ tekilin olduğu ve bir aydır açık olan sitede en çok izlenen videonun hitinin 3020 olması gibi?
belkide ödeme koşulların zordur, sadece yapıkredi gibi ?
yani ben ilgilendim aslında ama bunlardan dolayı almak istemedim

Arkadaşım benim sitemin açıldığından beri 1 063 331 sayfa gösterimi vardır. En çok izlenen videomun izlenme sayısının 3020 olması sitemde 600ü aşkın videonun bulunmasından kaynaklanıyor.
[email protected] msn adresini eklersen sana veritabanından screen shot atabilirim hangi video ne kadar izlenmiş..
Yani benim bir tane videom 3020 kez izlenmiyor, bunun gibi bir çok videom var binlerce kez izlenen. Ödeme koşullarının zor olması konusunda haklı olabilirsin.
İyi çalışmalar.
Ekleme: Bu arada siteme giren ziyaretçilerin video izlemeyip sadece ana sayfada kaldıklarını düşünüyorsan yine ekle, göstereyim ziyaretçiler hangi sayfalarda dolaşıyorlar.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gün önce acılan site satış başlığı sebebi ile reklamdan vazgeçilmiştir. Arkadaş banneri kaldırırsa sevinirim.
İyi satışlar

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nooldu? benim haberim yok, bendeen önce ve habersiz girerek benim reklam vermemi önledin, sorun nedir , tam olarak bilmek isterim

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nooldu? benim haberim yok, bendeen önce ve habersiz girerek benim reklam vermemi önledin, sorun nedir , tam olarak bilmek isterim

Öncelikle uslubunuzda bir yanlışlık var. Serbest piyasa şartlarında en iyi veya en hızlı başvuranlar hak kazanır.
Misal, xyz.com adresine satın almayı düşünmeniz sizin onun sahip olduğunuz anlamına gelmez, sizden önce karar verip kim almışsa ürün onundur.
Bu misalden de anlamanız gerektiği gibi reklam başvurusu yapacakken sizden haber alıp girmem gerekmez ve sizin reklam vermenizi de önlemiş sayılmam, bunu bir hata olarak görüyorum.
Sorunuza gelince, arkadaş siteyi satışa çıkardığını bilmiyordum prensiplerim gereği bu sebebten ötürü reklam vermekten vazgeçtim.
Kişi ile herhangi bir sorun ve/veya güvensizlik sözkonusu değildir.
İyi satışlar

R

RTSngz

Misafir
Developer kaldırıldı reklam.
Arkadaşlar, Developer arkadaşımızın prensiplerinde, bir site satılıksa o siteye reklam verilmez anlayışı varmış. Saygı duyarım.
Herkesin kendi düşüncesidir.
Reklam vermek isteyen arkadaş varsa alabilirim halen boştadır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5