İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

23 Ekim Ödeme İşlemde

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet,ben de gördüm ödeme işlemde..herhalde 1usd=1.48 olacak..
Hayırlı olsun1

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.48 olacağını pek sanmıyorum ama inş. 1.48 olur. hepimize hayırlı olsun :)

H

hedehot

Misafir
ilk ödemeyi biraz yüklü alıyorum. ne istiosunuz? siraya geçin :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ben şimdi ne isdesem nekadar yuklu olduğuna bağlı ama bu seferlik tatlı olsun :)
hadi iyisin tatlıyla kurtuldun :D

H

hedehot

Misafir
köpeğiniz olsun :D perşembe hem google parasını alacam hemde işe başlıcam. google parası hafta sonu güme gidecek insallah :D

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide şu eft sistemini otomatik yapsalar varya süper olacak. Hala bir sistem geliştiremedilermi bu bankalar...

wichasha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyla tam alakası var mı bilmiyorum ama burası uygun geldi

Yapıkredi internet bankacılığı kullanan var mı?(teleweb) sistem değişikliği olduğu için 2 3 gündür girilmiyordu zaten. duyuruda 24ü yani bugün açılacak diyorlardı ama hala açılmamış bi bilgisi olan var mı?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Yapıkredi internet bankacılığı kullanan var mı?(teleweb) sistem değişikliği olduğu için 2 3 gündür girilmiyordu zaten. duyuruda 24ü yani bugün açılacak diyorlardı ama hala açılmamış bi bilgisi olan var mı?

Öylemiymis ? ben gecen hafta siteye girdim şifre hatasından BLOKE oldu hesap telefonla arayıp 3 hak daha aldım yine yanlıs girdim bloke oldu :) siteye giriliyordu yani ama suan site yenileniyor 25 i yazıyor işte bikaç gun beklersin... persembeye bankadan alabilicem şifreyi bende beklemedeyim.

Buarada adsense ilk ödeme işlemde yazıyor hayırlısıyla alırız insallah. 3-5 kurus pesinde olmasakta emek karsılıgıdır iyi olur :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

evet 24 ü diyodu 25 üne aktardılar şimdi girecem birazdan 26 diyecek bende onu bekliyorum

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya ne güzel yarın hesapta olacaktı, ters oldu şimdi bu bayram (;
neyse bayramdan sonrada olsa fark etmez, gelsinde..

Herkese iyi para yemeler. ;)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yapı kredideki hesaplar değişti.. Müşteri hizmetleriyle görüştüm.. yarın tekrar arayın dedi. Havale işlemlerine ara vermişler... bakalım yarın herşey çıkacak ortaya...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada herkes yapı kredi yeni hesap numaralarıyla eski hesap numaralarını değişsin şimdiden. bir adahaki aya google paranızın sağlığı açısından...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi