İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

23 Mart - Hesap Kapatıldı.

S

Skeleton

Misafir
@Optil

1,5 senelik hesabın var ve devamlı para alıyorsun. Ayrıca AdWords te kullanıyorsun. Google bu tarz kişileri duyduğum kadarıyla kolay kolay banlamaz. Üstüne git bence.

O

Optil

Misafir
Skeleton mail yolladım kendilerine.
Anlık bir yükselme oldu hesapta.
Devamlı aldığım para da ayda sürekli 2000 dolar üzereydi. İçeride kalan para da bu ay 2300 oldu. Gelirse o da sürpriz olur. En kötüsüne hazırım.
Pek ümidim yok ama, hesapları açılan 2 arkadaşım var.
Hile yapmıyorlardı kendileri de.
Sonucu yazarım buraya.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Optil' Alıntı:
Sorum şu.
Deneyimi olan .
23ünde kapanan hesabımda ödeme işlemde değildi. Gündüz saatlerinde arkadaşların hesabı ödeme işlemde oldu.
Bu meblağı alabilir miyim?
Bir ara 17sinde atılıp parasını alan vardı.
"Ödeme işlemde.." iken alman çok zor. "Ödeme.." yazıyor olsaydı alırdın.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ArkadaSYeri' Alıntı:
"Ödeme işlemde.." iken alman çok zor. "Ödeme.." yazıyor olsaydı alırdın.
Zaten ödeme.. yazisi = Çek gönderildi demek değilmi?
Çek gönderiltikten sonra zaten karşılıksız çıkmıyor Google çekleri, kesildikten itibaren para sizin..

"Arkadaşın bahsettiği Ödemeler işleme girmeden çek gönderiliyormu?"

Galiba, ben tanık olmadım inşallah gönderilir.

R

Reignman

Misafir
Bugün hesabıma girdiğimde ilginç bir durumla karşılaştım, normalde ortalama tıklama 50-70 arasındayken, dün tam 411 tıklama(9 dolar) olmuş. Ben yatmadan önce baktığımda 55 tıklama 6 dolar gözüküyordu. Bunun click saldırısı olduğu çok açık.

Google'a mail attım, ancak bunun atılmamızı hızlandıracağından korkuyorum. Keşke atmasaydım diyorum. Şu şerefsizin yaptığına bakın siz, tam çekin yollanacağı zaman yaptı herif.

Benim soracağım şu, bende de "ödeme işlemde" yazıyor, bu her halükarda çeki alacağım anlamına mı gelir, yoksa illa "ödeme" mi yazması gerekir?

İkinci olarak ise, başına böyle bir şey gelip, benim gibi google'a mail atan ve olumlu geridönüş alan kimse var mı?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her halükarda alırsın çekini korkma... ayrıca ödeme işlmede yazmıyoken çeki alamazsın die bişey yazmış arkadaşlardan biri, ona da katılmıyorum ayın 12sinde kapatılan hesaptan çek alındı. ama söylediğim gibi geçersiz tıkdan kapatılmamıştı hesap site kurallara uygun değil die kapatılmıştı. geçersiz tık olduğunda ödüyolarmı bilmiyorum...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bu durumla karşılaşmıştım.
Günlük 600 - 700 arası gösterim yaparak ortalama 4-5 tıkla günlük 1-2 $ kazanan bir sitem vardı. 1-2 gün gösterimler aynı tıklama sayısı 80-90'a çıktığında bu tıklamaların el ile yapılmış olabilceğini ve hesabımın incelenmesini istemiştim, incelediler sorunu tespit edip verdikleri cevapta, 1-2 günlük saldırı ile hesabınızın kapatılmayacağı biz o tıklamaları geçersiz saydığımızı sorun olacak birşey olmadığını belirtmişlerdi, bir sorun olmamıştı.
Süre gelen bir geçersiz tıklama var ise o zaman korkun, günlük saldırılar ile bir sorun yaşamadım hiç, saldırsın dursunlar hatta fazladan 2-3 dolar kazanıyorum ;)

O

Optil

Misafir
23ünde kapanan hesabımda ödeme işlemde yazmıyordu fakat 5-6 saat sonra ödemeler işleme girdi.

Çekin gelip gelmeyeceği salı-çarşamba herkesin çekler yola çıktığında belli olur.
Bilgilendirme yaparım burada.
Tek tesellim yine bu forumda bir arkadaş geçersiz tıklamadan 17sinde atılmış ve çekini almıştı. Gelmemesine hazırım dediğim gibi, gelirse sürpriz olur.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
optil benimde 25inde kapandı hesabım.. eğer dediğin gibi kesin 24ünde ödemeler onaylanıp çek kesildiyse bende alabilirmiyim şansım nedir? tam kapanma tarihi gelen kapatıldı mailından anladığım 25 mart gece 00:14 de kapanmış yardımcı olurmusunuz?

O

Optil

Misafir
Seninki daha ümitli, benimkinden.
Akışına bırak, bu hafta içi öğreniriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi