İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

23 Mart - Hesap Kapatıldı.

O

Optil

Misafir
15 Mart tarihinde bir tv kanalında sitemin yayımlanması ve bu süre zarfında ve devam eden 3-4 günde hitimin yükselmesi sonucu hesabım bugün kapatıldı.

Normalde 12000 tekil trafiğim olan sitem 25-30 binleri görünce tıklama sayısı epey arttı.

Google 'a mail attım.
Durumu gözden geçirmeleri, trafiğimi incelemelerini söyledim.
Yapay, zorla tıklamaların hiçbirini gerçekleştirmediğimi belirttim.

Hile yapmadım
Yapanlara kızdım ancak bu şekilde hesabımın kapanması beni inanılmaz üzdü.

Sorum şu.
Deneyimi olan .
23ünde kapanan hesabımda ödeme işlemde değildi. Gündüz saatlerinde arkadaşların hesabı ödeme işlemde oldu.
Bu meblağı alabilir miyim?
Bir ara 17sinde atılıp parasını alan vardı.

D

dnturkey

Misafir
şansına kalmış diyebilirim.

ama üzülerek söylemek zorundayım o parayı unut. eğer gelirse sevinirsin. ama gelmeyecek gibi düşün..

not : site adresini gönderebilir misin ? merak ettim. tabi bir sakıncası yoksa.

O

Optil

Misafir
dnturkey kardeşim,
forumlarda site yayınlamak pek iyi olmuyor.
umarım anlayışla karşılarsın.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
23 ünde kapandıysa bu ay alacağın miktar gelir ancak bidahaki ay gelmez

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'ın tekel olması sinirlerimi bozuyor. Adamın sitesi gitmiş durup dururken :-(

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer geçen aydan paran varsa ödenecek ve geçersiz tık yüzünden atılmadıysan alabilirsin paranı. eğer geçersiz tıklamadan atıldıysan tamamen adamların insafına kalmış çeki alıp almaman...

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ne kardeşim durduk yere insanların hakkını yiyorlar.

öteki dünyada görüşürsünüz banlayanlarla merak etmeyin.

O

Optil

Misafir
1,5 yıllık hesabım. Her ay ödeme alırdım düzenli olarak.
Gelen mail klasik. Geçersiz tıklama vs.

P

phoenix

Misafir
peki ayin 4 unde banlanan kisi parasini alabilirmi acep? yani cek eline ulasirmi?

I

i.s.a.q

Misafir
ödeme işlemde yazan her hesabın çeki ele ulaşır banlansın banlanmasın.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayın 4. banlanan hesabın çeki gelmeyebilir çünkü ayın ilk haftasında kazançlar olarak geçiyor hesabına. 4 ünde daha geçmemiştir o şekilde... 12sinde banlanan arkadaşım aldı ay sonunda ama geçersiz tıkdan banlanmamıştı reklam gösterdiği site kurallara uymuyor die banlandı.

O

Optil

Misafir
23ünde banlandım, benim bile ümidim yok.
Ben banlandım. 7-8 saat sonra ödemeler işleme girmiş.
Şansımız varsa alırız.
Ümitsizim.

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla arkadaş adına çok üzüldüm. Umarım,başka ın başına gelmez...Ben doğrusu düşünmeye başladım:Sıra acaba ben de mi onda mı..kim de...yazık oluyor emeklere...

daRksnak3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet benimde başıma gelmişti.
2-3 ayda bir ödeme alırken
o ödemeyi reklama yatırdık. Hit 3 katına çıktı
neredeyse 11 gün sonra aynı mail.
Anlayışla Karşınlarsınız falan :)

O

Optil

Misafir
Sonuna kadar mücadele edelim. Açılmayacağını bilsem bile helalim değildir üzerimden kazandıkları. İşin garibi adwords hesabım da buna bağlıydı. Bir kere iade aldığımı hatırlamam adwords hesabıma. Bizim reklamları hep sütten çıkmış akkaşık webmasterlar yayınlıyordu herhalde.

-----

Daima sorularınızı çözmeye hazırız. Eğer durumunuzu bazı ek bilgilerin açıklayabileceğini düşünüyorsanız, [email protected]'e yazabilir veya kapatma mesajımızı cevaplayabilirsiniz.

Destek ekibimizce sorulan sorulara yanıt verin ve ek bilgiler ışığında hesabınızı yeniden gözden geçrimekten memnun olacağız. Ancak, hesabınızın tekrar açılacağı konusunda hiç bir garanti veremeyiz.

---

Çözün bakalım. Neyi çözecekseniz.

Arkadaşlar adsense için yatırım yapmayın.
1. Emeğinize 2. Paranıza yazık.
Bunu anlamış oldum bugün.

P

PatlakLastik

Misafir
çok geçmiş olsun kardeş üzüldüm.

çözüm gelir işallah.

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence ödeme yapmadan önce banladılar seni
google beni kazançım 0,81 dolar iken banlamıştı :)

O

Optil

Misafir
Tamamen farklı şehirler ve iplerde 4 hesap daha var.
4 hesabı da dün açtım, farklı şehirler farklı makinalar farklı ülke bile var içerisinde.

Hele bir hesap var ki Almanyadaki arkadaş açtı. gmail uzantılı mailine bile girmiyorum aynı makinalardan; adamlar ordan bile ilişkilendirir diye bambaşka bi insan olarak çıktım karşısına.

Tek çözüm bu. Kendini başka isimle, başka bilgisayarla, başka tel, başka şehir, başka mail hesapla bambaşka biri olarak göstermek.

Google ile hesabımı daha kesmedim. Elimde 30binin üzerinde toplam trafik var. Daha çok iş yapıcaz google seninle. Bekle bakalım.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumcuali' Alıntı:
Valla adına çok üzüldüm. Umarım,başka ın başına gelmez.

Üzülmene gerek yok hile yapmıyorsan ve siten poliçeye uygun ise sorun yok, banlanmazsın google kimseyi nedensiz yere banlamaz, kimse burada duygu sömürüsü yapmasın. Hitin yüksek diye sitemi banlanırmış :) benim 80.000 tekil hitli bir sitem var ozaman bende banlanmalıyım.

O

Optil

Misafir
ReksNet' Alıntı:
Üzülmene gerek yok hile yapmıyorsan ve siten poliçeye uygun ise sorun yok, banlanmazsın google kimseyi nedensiz yere banlamaz, kimse burada duygu sömürüsü yapmasın. Hitin yüksek diye sitemi banlanırmış :) benim 80.000 tekil hitli bir sitem var ozaman bende banlanmalıyım.

PM Attım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5