İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

23 Yaşındakı Genç Kızın Ölümü İbretlik Olay Herkes Okusun !!!

SesliveSohbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karşıdan karşıya geçmek isteyen yaşlı bir teyze yoldan geçenlerden yardım ister, kimsenin oralı olmadığı teyzeye 23 yaşında bir kızımız yardım eder.
Karşıdan karşıya geçirirken kız aniden bayılır, masum görünüşlü yaşlı teyze bir taksi çevirir kızı taksiye atar ve taksiciye: kızım yolda yürürken fenalaştı, hemen eve götürmem lazım der.
Taksiyi ATA2 sitelerine yakın bir yerde durdurur, taksiciden yardım alarak kızı arabadan
indirir.Komşularından yardım alacağını söyleyerek taksiciye gitmesini söyler.Taksici oradan uzaklaştıktan kısa bir süre sonra arabanın içinde telefon çalmaya başlar.Kendi telefonunun çalmadığını anlayan taksici, kısa bir aramadan sonra arka koltuğun altına düşmüş olan telefonu bulur.
ısrarla çalan telefonu açar telefonda bir erkek vardır.Bu telefon kızıma ait,eve gelmesi gerekiyordu ama hala gelmedi siz kimsiniz diye sorar, telefonu açan taksici kendini tanıtır.
Kızınızı annesiyle falanca adrese bıraktım der, baba hayır annesi yanımda bulunduğun yeri söyle beni kızımı bıraktığın adrese götüreceksin der ve polise haber verir.
Polisler baba ve taksici kızı arar ama ne o adreste öyle bir teyze vardır nede kız ortadadır.
Ertesi günü kız Çengelköy'de MAXİ alışveriş merkezinin önündeki bir çöp konteynerinin içinde ölü bulunur.Tüm organları alınmıştır, otopsi raporuna göre kıza iğne yapılmış ve bayılması sağlanmış.Aile feryat figan tüm çengelköy ayağa kalkmış durumda.

Bu gibi olay başımıza gelmez demeyin umursamazlık yapmayın kesinlikle arkadaşlar, bu gibi olaylar pek esrarengiz görünse de hepimizin başına gelebilir.Gençlerime özellikle sahip çıkalım onlar bizim geleceğimiz, yarınlarımız.Tanımadığınız kişiler ile elinizden geldiği kadar muhatap olmayınız.

Seslivesohbet.com resmi web sitemde paylaştığım bu olayı sizlerlede paylaşmak istedim arkadaşlar...

Yazan: Ömer Konat

SesliveSohbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yerim link çalışmanızı lan bana link çalışması diyip hepiniz link yazmışsınız azatmısın nesin benim paylaşımımdaki yazıları sen değiştirmişsin ozaman burada insanlar birşey yazmasın sen zıplarsın ordan yetkin varya ondan hani biz çıkalım kendi kendine kal bu forum sitesinde:)

SesliveSohbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BEN BURADAN ÇIKIYORUM BANA BİR MAİL ATARSINIZ SİTE YETKİLİLERİ EĞER PAYLAŞIMLARIMIZDAKİ YAZILARI KEYFİNE GÖRE DEĞİŞİP KENDİLERİ LİNK ATACAKSA BİRİLERİ OZAMAN BİZ BOŞUNA YAZIYORUZ YADA BİZ NEYİZKİ... O DURUMA DÜŞÜYORUZ HERNEYSE BU KONU BİR SONUCA VARDIKDAN SONRA GELİRİM BU DURUMDA HAYIR ARKADAŞ İNSAN OLUN :) AZATMIŞ MUSTAFA BERKMİŞ ÇAKALLIK YAPANA KADAR İNSANLIĞI ÖĞRENİN.FORUM SİTESİMİ YOK BAŞKA

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
SesliveSohbet sakin olmanı ve konuşma tarzını düzeltmeni öneririm. Arkadaş yanlışlıkla düzeltmiştir bu kadar büyütmene gerek yok. Şimdi git konumu açıyorsun link mi ekliyorsun ne eklemek istiyorsan ekle. Yok işim olmaz dersen, git o raconunu başka sitelerde kendini bilmezlere kes. Tanımadığın, samimi olmadığın insanlara "lan, lun" diye konuşup ahkam kesip seviyesizlik etme.

Ayrıca, tüm yönetim ve bu site insanları insan gibi insandır (ben hariç.)

A

a.ışık

Misafir
dürüst olun lütfen, size maille gelen spam ve şehir efsanesi midir, yoksa siz olaya bizzat görüp şahit oldunuz mu?? burası çok önemli!

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Sabah sabah sinirlenmeye başladım, arkadaşlar orijinal konu sahibi kim? Umarım orijinal konu sahibi konuyu açan şahıs değildir.

SesliveSohbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BlackThorn kardeşim kusura bakma kişiden kişiye fark vardır senin yaklaşımına bak onunkine bak ayrıca bunu sende biliyorsunki orada benim paylaşımıma girip değişiklik yapması yanlışlık değil ben burada kimseye hakaret edecek bir insan değilim adım soyadım resmim herşeyim mevcuttur.Ben olduğum gibi açık kimlik bilgilerimle buraya üye olduysam lütfen karşıdaki kişi kendini uyanık sanmasın ( sözüm o kişiye ) Saygılar..

SesliveSohbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Made incik karıştıyor olabilirsin kardeşim boş şeyleri yayınlamıyorum ve orada anlatılmak istenen ibretlik olaydır anlamak istersen anlardın zaten insanlar dikkatli olsun diye birşeyler yapmaya çalışıyorum ama sen kendi kafanla başka tabir veriyorsun ya sabır :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Made incik karıştıyor olabilirsin kardeşim boş şeyleri yayınlamıyorum ve orada anlatılmak istenen ibretlik olaydır anlamak istersen anlardın zaten insanlar dikkatli olsun diye birşeyler yapmaya çalışıyorum ama sen kendi kafanla başka tabir veriyorsun ya sabır :)

Adam sizden 3 yıl önce aynı konuyu bu sitede yayınlamış. Kalkıpta madeinclick arkadaşa laf söyleme hakkınız var mı sizce?

http://forum.iyinet.com/guncel-konular-haberler/94047-dogruluk-payi-ne-kadar-acaba.html

Düzenleme: Uslubunuz, sürekli flood yapmanız ve bir mesajın tamamını büyük harfle yazmak gibi pekçok forum kuralına da uymuyorsunuz. Benim sizi uyarma yetkim yok, ama bir üye olarak söylüyorum hoş olmuyor, antipatik oluyorsunuz sadece.

Saygılar...

A

a.ışık

Misafir
değerli insan:
http://forum.iyinet.com/guncel-konular-haberler/94047-dogruluk-payi-ne-kadar-acaba.html
burada yazanlar ile sizin açtığınız konu, kelimesi kelimesine göre karşılaştırdığınızda aynı değil mi? noktasına, hatta virgülüne kadar aynı! :)
eğer aynı ve ben 2 sene önce "spam bir mailden geldi" şeklinde yayınlamışsam, ve siz de şimdi güncel olmuş bir olay yayınlamışsanız, doğruluk payı ne olabilir peki sizin düşüncenize göre?? :)

ogulcanturhanlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
değerli insan:
burada yazanlar ile sizin açtığınız konu, kelimesi kelimesine göre karşılaştırdığınızda aynı değil mi? noktasına, hatta virgülüne kadar aynı! :)
eğer aynı ve ben 2 sene önce "spam bir mailden geldi" şeklinde yayınlamışsam, ve siz de şimdi güncel olmuş bir olay yayınlamışsanız, doğruluk payı ne olabilir peki sizin düşüncenize göre?? :)

Sanırım arkadaşın vermek istediği mesaj "HANİ GERÇEK DEĞİL AMA OLSUN,OKUYUN DA GERÇEK OLMASIN" gibi birşey.İbret alalım hadi başımıza gelmesin.Hiç olmadı ama olur, burdan da kötülere akıl verelim hadi:kızdım:

Ayrıca diğer bir mevzu, bu spamı ilk gördüğümde de aynı şeyi söylemiştim. Şimdi de söylüyorum.Yaşlılara yardımcı olmayı sevmeyen ve zor gelen kişinin uydurması bence bu.Dikkate alınmaması gerekir.

SesliveSohbet ayrıca arkadaşlara katılıyorum, üslubunu düzelt.Başka forumlar da var demişsin.Oraya git, bu üslüpla yanıt ver aynı şekilde tepki alırsın.Birşeyler paylaşıyorsan karşılığında göreceğin "İYİ ve KÖTÜ" eleştirilere açık olmalısın.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
SesliveSohbet'inde dediği gibi bencede insan olun. Acaba o ilk üç yorumu yazanlar yazıyı okudu mu? hayır yoksa böyle bir düşünce olmazdı.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Ayrıca diğer bir mevzu, bu spamı ilk gördüğümde de aynı şeyi söylemiştim. Şimdi de söylüyorum.Yaşlılara yardımcı olmayı sevmeyen ve zor gelen kişinin uydurması bence bu.Dikkate alınmaması gerekir.

Üstadım yarıldım gülmekten, sağolasın :)

SesliveSohbet'inde dediği gibi bencede insan olun. Acaba o ilk üç yorumu yazanlar yazıyı okudu mu? hayır yoksa böyle bir düşünce olmazdı.

İlk 3 yorumdan sonrasını da okuyun lütfen. Niyet iyi veya kötü farketmez, uslubu bozmaya, forumu kötülemeye, lanlı lunlu konuşmaya sebep olamaz hiçbirşey.

Saygılar...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
SesliveSohbet sakin olmanı ve konuşma tarzını düzeltmeni öneririm. Arkadaş yanlışlıkla düzeltmiştir bu kadar büyütmene gerek yok. Şimdi git konumu açıyorsun link mi ekliyorsun ne eklemek istiyorsan ekle. Yok işim olmaz dersen, git o raconunu başka sitelerde kendini bilmezlere kes. Tanımadığın, samimi olmadığın insanlara "lan, lun" diye konuşup ahkam kesip seviyesizlik etme.

Ayrıca, tüm yönetim ve bu site insanları insan gibi insandır (ben hariç.)

bak kendine yine haksızlık ediyorsun. ipleme şunları :p:D:ıslık:

2 yıl önceki fake efsaneyi tekrar gündeme getirmişsiniz. Bu haber hiçbir haber sitesinde yayınlanmamıştır.

Edit: Hatta 2008 mayıs tarihli, 3 yıl önce paylaşılmış konu.

Aslansın kardeşim, birazdan geçiyorum repini++

86426D863E7C4C4EB6F75D373F0F277F.gif

Alındı ama senin de saatlerdir yazılan şeyden bi ibret alman lazım yani.

ogulcanturhanlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daniel yarıldın da daha iyi bir mantığı varmı ? Gerçekdışı birşey uyduruyorlarsa böyle bir çıkarı olmalı :D Bende böyle birşey salladım ne yapayım yani :))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5