İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

23000 Üyeli Forum,Video,Ruyatabiri,Tv Sitesi www.Tn5.Org Satılıyor

matatug

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2464.gif

Site adresi :www.tn5.org
Pagerank :0
Sitenin hiti :150(Host Problemi Sebiyle çok Düşük)
Sitenin içeriği :23 000 Uyeli Forum,Binlerce VideoluYoutube Video Sayfası,Ruya Tabirleri,Online Tv,Haber,oyun,Yani Portal
Banlı olduğu arama motoru varmı :Yok
Banlı olduğu sponsor varmı :Yok
Satışa hosting dahilmi :Evet
Sitede script kuruluysa lisansı varmı(varsa satışa lisans dahilmi) :Yok
İstenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı) :Tek Fiyat 250 Ytl(Peşin Fiyatına 12 Taksitle)
Açık arttırma sonlanma tarihi :Satış Bittiğinde

Domain Satışlarında
Domain : www.Tn5.Org
Domain kayıt tarihi :5 yıl Öncesi bildiğim kadarıyla(Düştüğünde Aldım O Yuzden yazmıyor)
Bitiş tarihi:2009

Domainin bulunduğu firma: İsimtescildir Hesabınıza Ucretsiz Aktarılır.

Satış Adresi: http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=10583464

Muhteşem Portal Sitesi Satılık
Host Problemi Sebebiyle Hitler Çok Düştü,
İlgilenecek Vaktim Yok .Bu sebeple satışa Çıkarıyorum.

Domain+Hosting+Database+Tüm İçerik
Peşin Fiyatına 12 Taksitle Satıyorum.

Anasayfa : http://www.tn5.org/anasayfa.php
Forum : http://www.tn5.org/index.php
Youtube Video : http://video.tn5.org/
Ruya Tabiri : http://ruyatabiri.tn5.org/
Online Tv : http://tv.tn5.org/

Domain Hesabınıza Ücretsiz Aktarılır.Tüm Bilgiler Msnden Yollanır.Kargo Yoktur.Peşin Fiyatına 12 taksit için mesaj atınız

Msn: [email protected]

matatug

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
db marez değildir.Zamanında satın alındı ve kuruldu.Entegresi tam anlamıyla yapıldı.
googlede binlerce sayfasını indexledi.

matatug

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat acil ihtiyaç sebebiyle 169 liraya çekildi.Almak isteyen acele etsin.

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Binlerce index dediğin 3000 index mi? index fazla olunca ne oluyor, db kopya olduktan sonra? istersen sana bir script yapayım 30 dakikada 10.000 index'in olsun? 169 lira ne, markette birşey mi satıyorsunda 169 yazıyorsun?

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu geceninrengi forumu bi satıldı dbsi piyasa oldu, zamanında bende takıldım, hergün başka siteden mail geliyor, engellemekten ben bıktım

matatug

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Binlerce index dediğin 3000 index mi? index fazla olunca ne oluyor, db kopya olduktan sonra? istersen sana bir script yapayım 30 dakikada 10.000 index'in olsun? 169 lira ne, markette birşey mi satıyorsunda 169 yazıyorsun?

Arkadaş marez nedir biliyormusun?Biz bu databaseyi satın aldık.Kurduk entegrasyonunu vs. yaptık.Sonradan msnden gelen bir muşteri bu databasenin paylaşıldığını soyledi.Adam alıp sonradan paylaşmış.Ki adam kendi paylaşmış isteyerek.Bunun adı marez değildir.Smf de bedava script veriyor. Scriptine siz marez mi diyorsunuz?

Ayrıca tn5 forum sitesi mi?Gormuyormusun portal koymuşuz.Forum yanlızca onun bir bolumu.Daha eklenecek birçok bolum de var.

Bu database ozgun icerik bulundurmasaydı google 3000 sayfasını indexler miydi?Databaseden kuranlar çıkmış ama ilk kuranlardan olduğu için öncelikli.

Fiyat konusunda da sanane kardeşim ister 169 ytl den satarım ister 169 milyar liradan da. seni ne ilgilendiriyor.Almayacaksan golge etme!

matatug

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Host Problemi sebebiyle çok duştu şuanda 150 200 arası.

ExPLoReR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş marez nedir biliyormusun?Biz bu databaseyi satın aldık.Kurduk entegrasyonunu vs. yaptık.Sonradan msnden gelen bir muşteri bu databasenin paylaşıldığını soyledi.Adam alıp sonradan paylaşmış.Ki adam kendi paylaşmış isteyerek.Bunun adı marez değildir.Smf de bedava script veriyor. Scriptine siz marez mi diyorsunuz?

Ayrıca tn5 forum sitesi mi?Gormuyormusun portal koymuşuz.Forum yanlızca onun bir bolumu.Daha eklenecek birçok bolum de var.

Bu database ozgun icerik bulundurmasaydı google 3000 sayfasını indexler miydi?Databaseden kuranlar çıkmış ama ilk kuranlardan olduğu için öncelikli.

Fiyat konusunda da sanane kardeşim ister 169 ytl den satarım ister 169 milyar liradan da. seni ne ilgilendiriyor.Almayacaksan golge etme!

Peki ya sPaNdAu£r' ait smf'ye uyarlanmış ultravb temasının altına Tasarım: Martyr yazmana ne demeli?Bari arka plandaki uvb logolarını değişseydin images/bgd.gif :)

Kaldırdığın © bu:Ultravb Skin Design by sPaNdAu£r

Not:sPaNdAu£r kimdir tanımam etmem adamın emeğine acıdım..

matatug

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim indirdiğim sitede orası boştu.Alelade bir yazı ekledim.

Neden bu kadar abuk subuk şeylere takılıyorsunuz?.
Bu gidişte artık "bu sitenin adı niye tn5 de tn10 değil." "Niye orgla bitiyor da com değil"
"Sayfanın scriptini niye kendin yazmadın" olacak sorularınız.
Yalan birşey mi soyledik.Muşteriyi yanıltıp dolandırdık mı?Ne soyluyorsak odur.Ne fazla ne eksik.Sorduğunuz tum sorulara yanıt verdik.Yanıt veremediğimiz bir soru mu oldu.
Almak isteyenler Msn eklesin.Geri kalanlar eleştirileriniz varsa ozel mesajla yollayın ne gerekiyorsa duzelteyim.Ama saçma sapan gerekçelerle satışı baltalamayın.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim indirdiğim sitede orası boştu.Alelade bir yazı ekledim.

Neden bu kadar abuk subuk şeylere takılıyorsunuz?.
Bu gidişte artık "bu sitenin adı niye tn5 de tn10 değil." "Niye orgla bitiyor da com değil"
"Sayfanın scriptini niye kendin yazmadın" olacak sorularınız.
Yalan birşey mi soyledik.Muşteriyi yanıltıp dolandırdık mı?Ne soyluyorsak odur.Ne fazla ne eksik.Sorduğunuz tum sorulara yanıt verdik.Yanıt veremediğimiz bir soru mu oldu.
Almak isteyenler Msn eklesin.Geri kalanlar eleştirileriniz varsa ozel mesajla yollayın ne gerekiyorsa duzelteyim.Ama saçma sapan gerekçelerle satışı baltalamayın.

şikayetinde sende haklısın, aynı sorunları ben dahil herkes yaşıyoruz, bir konu açarken son bir kez daha düşünüyoruz, daha önceki konuları inceliyoruz, neden; çünkü her konuda bir şey satılsaydı burası webmstr forumu olmazdı sanırım :)

eskiden satılacak sitenin adı şanı yazılırdı, şimdi p.m ile gönderiliyor, sonuç değişmiyor :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi