İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

24 eylül itibariyle Türkler için parking geleceği

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar evet bugün itibariyle elde pek fazla Türk ip lere ödemeye yapan parking sitesi kalmadı.Sedo ödeme yapıyor şuan normal olarak.Parking ödeme üye olanların bazılarını yapıyor.Oda yeni üyelik kabul etmiyor.Olanlarında ben dahil birçoğu sebebsiz banladı.Şimdi arkadaşlar elimizde ne kaldı?Çalışan Türkiyeye üyelik kabul eden ve Türk hitlerini sayıp ödeme yapan?Arkadaşlar bir arkadaşın yazdığını diğeri yazmasın ki farklı parking sitelerini görebilelim.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
diger parking siteleride banlansin diye mi yazalim :)
Bilenlerinde yazacagini sanmiyorum.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo ödeme yapmayacak bir kaç aya kadar az kaldı. yine böyle tr kullanımı artmıştı herkesi banladılar. o günler yakındır.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim parked.com hesabım aylardır sorunsuz gidiyor xxx rakamlarıda görüyorum.Sizce gerçekten türklere karşı bir tavırlarımı var.Yoksa biz bazen türklere has zekilikler yapıp banmı yiyoruz ? :)

M

MasterTR

Misafir
benim parked.com hesabım aylardır sorunsuz gidiyor xxx rakamlarıda görüyorum.Sizce gerçekten türklere karşı bir tavırlarımı var.Yoksa biz bazen türklere has zekilikler yapıp banmı yiyoruz ? :)
mesajlarimi ara$tirirsan bende foruma boyle bi mesaj atmi$tim :) hile yapmayan banlanmaz kendinize bakin dedim 15 dk sonra suspend olmu$tum. bence hic konu$ma herkesin kazandigi para kendine nede olsa

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim kurallara göre oynadığım tek parking sponsoru sedo. diğerlerinde vurkaç taktiği uygulamak en mantıklısı bana göre..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
benim kurallara göre oynadığım tek parking sponsoru sedo. diğerlerinde vurkaç taktiği uygulamak en mantıklısı bana göre..

işde boylede yaparsan ne turk trafiği kabul eden parking sitesi bulursun nede banlanmadığımız sponsor kalır

Folder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada Sedo dan başkası yalan geliyo ama ....
Sedo Saf google Hitt 3 sitemi Blockladı,Hesap saglam exemeleri yolladım sadece ödemeyi alabildim domainler block ( Ona Şükür )
Parked Desen Artık Kesmiyo Ayda 2 kere telaş banlandıkmı ödeme yapdımı yapacakmı ws en sonda Ödememi Sildiler ve Tıklamaları Düşürmüşler :S bu ay parked BANLAR adım gibi Eminim
Şimdi İyi Calışmalarla yeni bi Paking Programı saglayan ödeme yapan saglam siteleri İncelemeye başlayacam hakkımda ve hakkımızda hayırlısı olsun parking konularında

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen hariç demiştim elmasgunes :p bu arada sedo extreme istatistiklerini kabul etmiyor normalde folder, sana bu konuda az bilgisi olan müşteri temsilcisi gelmiş yine şanslısın. sadece kendi sedo tracker'ını baz alıyor, onda da artık yeni bahaneleri var. clickler alışverişe dönüşmüyor vs. kısa zamanda 2. sedo atılma dalgası geliyor zaten bekleyiniz kullananlar çoğaldı..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biliyorum, yeni sahiplerinde de çok vurgun yaptılar. geçen ay yine şov yapmış millet. yeni sahipleri değişeli 2 ay oluyor herhalde değil mi? yani geçen ay yeni sahiplerindeydi..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 aydab fazla oldu degiseli ben 2 aydir kullanmiyordum zaten
ama isin garip tarafi su yeni sahipleri goldkeyin kendileri ile alakasi olmadigini soyluyor ayni sekilde eskilerde yani ne yeni nede eskiler sahip cikiyor goldkey de biter sonra hekez yeni parking sitesi acilmasini bekler :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
goldkey hesabını activeaudience.com a import edebiliyorsun. yeni sahipleri activeaudience ise demekki ilgileri var çaktırmak istemiyorlar :D

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Buranın paylaşim formu olduğunu unutmayalım ;)

Bazi paylasimlari insanlar kendilerine saklamalilar. Bunun örnegini cok kez gördük. Mesela bazi Alman sponsorlarini kullaniyorum. Düzenli ödeme yapiyorlar. Bunlari acikladigim takdirde bütün türkler yüklenecek ve sponsorlar gümleyecek. O yüzden sessiz kalmayi yeglerim.

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zannımca burası kaliteli bi webmaster forumu herkes ne yaptığını biliyo, hani vurkaç yapanlardan legal çalışanlara kadar,paylaşmayacaksan burda yazıp çizmenin bi anlamı yok, o zaman sömürü niyetine gelelim takılalım burda biri yazsın biz sömürelim bildiklerimizi saklayalım, sence ne kadar mantıklı ?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bazi paylasimlari insanlar kendilerine saklamalilar. Bunun örnegini cok kez gördük. Mesela bazi Alman sponsorlarini kullaniyorum. Düzenli ödeme yapiyorlar. Bunlari acikladigim takdirde bütün türkler yüklenecek ve sponsorlar gümleyecek. O yüzden sessiz kalmayi yeglerim.

Güzel bir amacın var tebrikler burada eğer bir arkadaşımız yeni bir sponsor açıklar ise ona gider üye olursun.Kendi bildiklerinide kendine saklarsın bravo hep böyle devam et ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5