İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

24 Saatlik Mail Adresi

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
linkteki adreste 24 saat kullanıp daha sonra kendisini imha eden mail adresi alabileceksiniz..Ne işe mi yarar?

- Mesela bazı siteler üyelik için aktivasyon linki gönderir. Asıl mail adresinizi kullanıpta çöplüğe dönüştürmeyin işte

- İstemeden de olsa şüpheli siteler. mail adresimizi reklam çöpüğüne çevirirler.

- Ayrıca mail adresimizi sürekli kullanmayarakta hertürlü riskten korumuş oluruz.

Kullanımı çok basit, adres satırına sadece kullanıcı adınızı yazın "git" tıklayın bitti.. sonra o adresi vermek istediğiniz yere verin gitsin. Yanlız tek eksik tarafı mail atamıyoruz, sadece alıyoruz.. 24 saat sonra o mail iptal oluyor kendi kendine.. Amacı Korunmak için zaten

link:Tıkla

Alıntıdır arkadaşlar. Benim eklemek istediğim bir şey daha var adwordsta kupon açarken ayrı ayrı mail adresi almak bazen sıkıcı oluyor. Henüz adwords için denemedim ama işe yararıyacağını umuyorum site biraz amatörce türkçe karakter sorunu falan var ama çalışıyor sistem. :p

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunu ilk düşünen arkadaşı tebrik etmek lazım çok iyi düşünmüş ama sanırım beklediği ilgiliyi görmüyor.Tabi mail göndermede yapabilse daha iyi olurdu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5