İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

25.000 + Hitli Siteye Reklam Vermek isteyen?

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ...
http://www.mp3iner.com
Sitesine reklam alinacak.
Text reklam alanlarim bos
Popup reklam olarak karisik popup reklami aliyorum.
Banner reklam suan rezerveli ama en üstte hotbar reklam alanini düsünebilirim.
Ayrica Banner üzerine zorunlu tiklama kismina da reklam alabilirim.
Fiyatlar uygundur incelemek isterseniz TIKLAYIN

Reklam vermek isteyen varsa görüsebiliriz. Konu disinda mesaj yazmazsaniz sevinirim.
NOT:hitleri hitlistlerden aliyorum Googleden cok fazla hit almiyorum. hitlistleri incelerseniz genelinde ilk siralarda oldugumdan tekil hitimiz sizde görebilirsiniz.

Tesekkürler iyi calismalar.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tum hıtlistlere popup açmıssın o kadar popup arasından hıstlısten gelen text zor tıklar bence.

K

Komedya

Misafir
ben de anlamadım günde 25.000 kişi 200 tane bile olmayan mp3 için mi geliyor?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
muyaptan korktugundan yazmistir hrhalde :)

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
müyap az bişi dokundurdu sitenin 2 . haftasında mail gönderdi beni mi bekliyodu ne :D

200 mp3 var DI... son eklenen ve tutulanları tercih ettim hepsinin koyulmasına pek anlam veremedim. o yüzden böyle yaptım. ziyaretciler girmeden sonuçta bu sitede 200 bile mp3 yok diye bi uyarı vermiyorlar tercih ediyorlar işte

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madde 1 : bütün toplist ve hitlistlere üye olunacak
madde 2 : hazır script kullanılıcak
madde 3 : fazla değil 1-2 gün mp3 yüklemek için uğraşılıcak [2.günden sonrası zarar]
madde 4 : üye olunan bütün hitlist ve toplistlere bütün sayfalardan popup açılacak
madde 5 : giren ve çıkan ziyaretçi arasında kısır döngü açılacak
madde 6 : giren ziyaretçilere kendine küfür ettirmek için elinden gelen ardına konulmucak.
madde 7 : işte mp3 sitesi açmak bu kadar kolay..

lütfen arkadaşlar bir işe girerken yaptıgımız işe özen gösterelim...gerçekten ayıp yani...
200 tane mp3 bile yok hazır script..heryerde popup ..
uğraşş yok zaman harcamak yok...emek yok..olmaması gereken herşey var..
bence hoş değil.sen siteyi kapat gerekirse ben reklam vericem sana.

edit :siteyi biraz daha geziyim dedim.her sayfada 2-3 popup varmış az söylemişim...ayrıca mp3 indirmek içinde 4 hitlist sayfası açtırıyoruz..hala başaramadım mp3 indirmeyi.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahmet bilincsizce konuşmalarından dolayı cevap yazıyorum. müyaptan mail geldiğini bildirdim. mp3 leri kaldırdım. yerine popup açtım bahsettiğin gibi her sayfandan 3 popup açılmıyor girişte 2 popup diğer yerlerde 1 popup.

Ayrıca Konuyu daha iyi okumanı isterdim. yorum yapmanız için değil reklam alışverişi için açılmış bir topictir.

Yapabiliyorsan sende yap madem ama lekeleme milleti sonuçta başlangıcta emek verilmiş bir site ayrıca mp3 sitesi diye binlerce mp3 atmak zorunda da değilim. beğendiğim şarkıları atıyorum. tek başıma upload ettim bunları kimseden yardım almadan ve seni bilmem ama benim o kadar pc başında vakit geçirecek zamanım da yok ayrıca site 3. haftasındadır. Yeni Açılan siteler kısmında olsaydı yorumlarınızı alırdım ama konuyu saptırma ayrıca da karşındaki insanlara az da olsa saygı

madde 6 : giren ziyaretçilere kendine küfür ettirmek için elinden gelen ardına konulmucak.

siteyi sen giresin diye açmadım :)

KONU DAĞITILMAMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR...Arkadaşın hakaretlerine cevap vermek zorunda kaldım kusura bakılmasın. Reklam verecek arkadaş varsa bana ulaşabilir. yok ise yorumlarınızı içinizde tutunuz Teşekkürler

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maalesef yok. hitlistlerin bir çoğunda varım oralardan incelerseniz en doğru olanını kendinize de görebiliriniz...

Optil' Alıntı:
Hitini görebileceğimiz bi yer var mı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5