İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

25-30 k toplamda tekile sahip 5 sitede aynı anda 468x60 reklam alıyorum

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
25-30 k günlük toplamda tekile sahip 5 sitede aynı anda 1 aylık 468x60 boyutunda banner reklam alıyorum.

Sitelerin kategori ve pr değerleri:

Donanım pr 3 ( 3.5 yıllık 42bin üyeli bilgisayar donanım teknik destek forumu )
Resim 4 adet pr 3

absürt, w are z ve yasa dısı içerik alınmayacaktır..

Aylık ücret 100 ytl 1 adet reklam alınacaktır. 2 adet İtraderi bulunmayan yada burada 1 yıldan yeni arkadaşlar arkadaşlar link istemesinler.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu arada tamamına yakını google hitidir.. sadece 1 adet reklam alınacak 5 sitede de aynı anda ana sayfa ve kategorilerde 40bin üyeli bilgisayar donanımı teknik destek ağırlıklı forum sitesinde ise extra 3. mesaj altlarında..

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Halen reklam alamadım.. Bu teklif verenler pmlere olumlu yada olumsuz dönerse sevinirim..

M

Merthan

Misafir
Aylık ücret 100 ytl 1 adet reklam alınacaktır. 2 adet İtraderi bulunmayan yada burada 1 yıldan yeni arkadaşlar arkadaşlar link istemesinler.

1 yıldan eski olmayanlar ya da 2 tane itraderi olmayanların parası para değil mi?

Sanki hayrına reklam alacaksın sitene. Önce paranı alırsın sonra reklamı eklersin.

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 yıldan eski olmayanlar ya da 2 tane itraderi olmayanların parası para değil mi?

Sanki hayrına reklam alacaksın sitene. Önce paranı alırsın sonra reklamı eklersin.
burdaki amaç sadece laf olsun diye site adresi isteyenleri engellemek. Bence gayet makul bir davranış.

nimesay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam acilen pm bana geri dönüş yapabilir misiniz? ayrıca 5k üzerine reklam verilir...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
selam acilen pm bana geri dönüş yapabilir misiniz? ayrıca 5k üzerine reklam verilir...

Ringofon ve katreklam düşünmüyorum ilginize teşekkürler iyi anılarım yok :)

Pmler atıldı ve dönüş bekliyorum olumlu yada olumsuz arkadaşlar.

Donanım forum sitesinde ana sayfada ve 2. mesaj altlarında 468x60 alexada 95bin civarı 9 k civarı tekil
diğer resim sitelerinde ana sayfa ve tüm kategorilerde 468x60 4 resim sitesi 21k civarı tekil

Bu arada itrader ve site geçmişine bakmamın nedeni arkadaşında dediği gibi öylesine site adreslerini isteyen bir çok kişi var. Ve güven durumu da söz konusu.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
1 adet daha reklam almaya karar verdim aynı fiyattan 30 k günlük tekil 100 ytl

yada 1.5-2 k arası tekil oyun sitesi banner reklam 30 ytl

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5