İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

250 kontör Hediye{yeni bi şirkete isim}

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar bir abimizin ricası için bu konuyu açıyorum.Konu şu

İletişim sektöründe yeni bir dev doğuyor.KVK ve Genpadan Sonra 3.büyük dev. Bu firmaya isim bulup ödül kazanmak sitermisiniz.

hepinizin fikirlerini bekliyorum.Ödül az falan gibi yorumlarda bulunmayın lütfen hiç yoktan 250 kontor :)

ve unutmayalım başlığı bi abimiz için açıyorum şimdilik ödül 250 kntr ama artma olursa burada bildireceğim.Bilen kişinin kullandıgı hatta göre verilecektir hediye.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Burada yayınlanacak şirket ismi ne kadar faydalı olacaktır size ? Örnek şirket ismi söylendi o isimin Domaini burada biri alacaktır bu kadar büyük şirketse ..
Artı bu kadar büyük şirketin ismini burada araması bence biraz saçma geliyor ben o kadar büyük bir işe imza atacaksam alırım karşıma 10 Reklam firması buyrun kardeşim konsept budur 15 gün size deadline isimi bulun parayı alın...
GenPa Erdem Holding sahipleri çok yakından tanıdığım insanlar Zeynel Abidin bey ne merhalelerden geçtiklerini bildiğim için bana sanki saçma geldi..
Polemik yaratmak değil amacım kusura bakma 250 köntüre Genpa gibi dev bir firma açılacak ve isim aranıyor .. Bilmem Garip...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arakdaşlar böyle düşünmeniz çok normal düşünülen isim pm ile söylenirse çok iyi olur.

ve bu şekilde yazmamı onlar istedi bukadar büyük bi firma olacağı pek düşünülemez slogan gibi birşey işte mantıksız olduğunu biliyorum ama rica ettiler bende açtım.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hala pm ile fikirlerinizi beklemekteyim

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya açıkladım durumun farkındayım ama kıramayacağım biri illa riica etti onuda slogan gibi birşey oldugunu açıkladım adam gibi yorum yazmayacaksan defolup gidersin başlıktan.Zorla kimseye birşey yazdırmıyoruz Aredhelrim.

visitistanbul yorumlarınız için teşekkür ederim.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar kafanız basmıyormu adam gibi yorum yapmayacaksanız girmezsiniz başlığa. Düzgünce böle bi başlığı açma sebebimi yazdım dalga geçin diye değil.

favorites bi laf vardır bilirmisin gülmekle ilgili anlamışsındır sen.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her türlü yoruma açık bir forumda, bir konu sen kendini yırtıp girmeyin konuya üleyn ettiniz topicin içine gibi yırtınmalarını bi kenara bıraktık ve biz burda yırtıldık senin saçma salak konuna gülmekten.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar kafanız basmıyormu adam gibi yorum yapmayacaksanız girmezsiniz başlığa. Düzgünce böle bi başlığı açma sebebimi yazdım dalga geçin diye değil.

favorites bi laf vardır bilirmisin gülmekle ilgili anlamışsındır sen.

hayır anlamadım ne demek istediğini
ben sadece yukarıda yazılan yoruma güldüm.

kafınız basmıyormu diyorsun ama senin kafan basmıyormu peki burasının bu tür komik yorumlar için çok olgun olduğunu:)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her türlü yoruma açık bir forumda, bir konu sen kendini yırtıp girmeyin konuya üleyn ettiniz topicin içine gibi yırtınmalarını bi kenara bıraktık ve biz burda yırtıldık senin saçma salak konuna gülmekten.

yorum yapmıyorum artık yönetici arkadaşlarda izin veriyorsa böyle dalga geçilmelere bişey demiyorum.
Konu benim değil anlıyormusunuz rica üzerine açıldı . Kıramayacağım bi büyüğüm kalkıp böyle şeyler diyemezdim dimi. Ben bu forumda yeni değilim ve tek bir kişiye saygısızca mesaj yazmamışbi insanım neyse ya ne yazıyorumki iyi kötü yorum yazan herkes saolsun.

N

Naruto

Misafir
gerçekten terbiyesizlik yaptığınız ya adam 1 konu açmış illa şu yorumları yapanlar aile ahlakı görmeyen insanlar mı beni konuşturucaksınız.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten terbiyesizlik yaptığınız ya adam 1 konu açmış illa şu yorumları yapanlar aile ahlakı görmeyen insanlar mı beni konuşturucaksınız.

teşekkürler zaten bundan sonra elimden geldiği kadar konu açmayacağım ağzımın payını aldım işin kötüsü kendi fikrim olmayan bi konu özelliklede elirtmiştim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5