İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

250 Kontöre 8000 tekil 1 aylık renkli, göz alıcı Text Link

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce bu forumdan epey bi arkadaş reklam vermişti text reklam yerine. yer sitenin download sayfasında yani günde yaklaşık 20-30 bin kez gösterimi olan bir sayfa. Orada sadece 1 tane text reklam yeri var oraya konulacak işte bu reklam. Yani kısaca fiyat falan zaten çok uygun, kontör lazım o yüzden reklam alıyorum yoksa reklam koymuyorum bile oraya.

( http://www.mp3kaydet.com/reklamlar.jpg ) burada resmi var text alanının, tabii o kadar dev gibi bir yer diil ama o bölgede olacak işte. ayrıca banner falan da koymak istiyorsanız 50 ytl o da.

20.000 kere(en az 20.000 görüntüleme oluyor.) görüntülense bannerınız ve %5 gibi bir tıklama oranınız olsa iyi bir banner sayesinde günde 1.000 hit alırsınız. ortalama bir değer verdim, ufak çaplı bir tahmin oluşması için zihinlerde.

MSN : [email protected] gelin görüşelim

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben daha once mp3kaydet.comda textlik vermiştim geri donusu basarılı ilgili arkadaslara...

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ben verebilirim 250 kontor
www.i-coke.com.tr sitesinde eğer üyeliğin varsa kullanıcı adı ve şifreni gönderirsen 15 dk içinde 250+10 kontorünü kazandırabilirim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5