İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

250 MB Alan - 100GB BW - cPanel "Reklamsız ve ÜCRETSİZ ( bedava yani :) )"

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bazı özellikleri kısılmış ama kişisel siteler ve ufak projeler için ideal teşekkürler gneral...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sunucuların ücreti 2012'ye kadar ödenmiş ama alan adını 2 senelik kayıt etmişler mayısta :D

http://whois.domaintools.com/000webhost.com

Siz her ihtimale karşı yedek alın, kimse kimseye 100GB BW vermez bedavaya...Genelde yabancılar veri tabanı olan sitelerdeki mail adreslerini almak için yapıyor bu işi ve sonra kaçıyor ( bedava olmayacak kadar yüksek limiti olanlar için söylüyorum)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
sunucuların ücreti 2012'ye kadar ödenmiş ama alan adını 2 senelik kayıt etmişler mayısta :D

http://whois.domaintools.com/000webhost.com

Siz her ihtimale karşı yedek alın, kimse kimseye 100GB BW vermez bedavaya...Genelde yabancılar veri tabanı olan sitelerdeki mail adreslerini almak için yapıyor bu işi ve sonra kaçıyor ( bedava olmayacak kadar yüksek limiti olanlar için söylüyorum)

hocam işte bw yetmediğinden bende sitemi satıyordum ama site 14-15 inde kapanıyordu ayın kimse göremiyordu şimdi doya doya bakarlar artık zaten mail filanda yok. 2-3 Ay kapatmasınlar yeter para isterlersede siteden gelen ads paralarını veririz.

BhDiyar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadslar bahsettiginz bu sitedn nasıl site sahibi olacaz ben acmadım kısaca anlatırmsınz...
Tskrler...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadslar bahsettiginz bu sitedn nasıl site sahibi olacaz ben acmadım kısaca anlatırmsınz...
Tskrler...

Aff. kodlu linkim adresine tıklayarak açılan sayfada üst menüden ORDER NOW a tıkla.
İster kendi domainini (.com.net.org) istersen bedava subdomaini kullanıp site sahibi olabilirsin. Zaten burası site vermiyor host hizmeti - siteni barındırmak için yer hizmeti veriyor.

Açılan formdaki açıklamalar şöyle
I want to host my own domain (domain must be registered already) : Domainimi host etmek istiyorum (Domain kaydedilmiş olmalı) - Domain adını gir -- domain.com şeklinde VEYA subdomain alıp onu host et
or, I will choose your free subdomain (recommended) : subdomain seçmek istiyorum - subdomain seç -- domain.890m.com şeklinde
Your Name : ad soyad gir
Your Email (account details will be sent there) : Email adresi gir - bilgiler buraya gönderilecekmiş
Password (at least 6 chars, both letters and numbers) - Şifre
Type Password Again - Şifre tekrar
ve I aggree to Terms Of Service kısmına işaret koyarak kaydı tamamla. Email adresine gelen kodu aktive et ve host hesabına giriş yap.
Panelden gerekli ayarlamaları yapabilirsin.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
@Alexis, bana ödeme yapıyor :) Siz, belirlenen limite ulaştığınız halde ödeme alamadınız mı?

Zaxs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1seneye yakındır bende kullanıyorum memnunum hiç bi sıkıntı olmadı

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
@Alexis, bana ödeme yapıyor :) Siz, belirlenen limite ulaştığınız halde ödeme alamadınız mı?

Limit ne demek, limiti 10 a katladım, ufak bir servet bile yaptım.

Belirlenen limite ulaşalı 6-8 ayı geçti. Bu süre içinde, ödeme gününe 2 gün kala kazancımı yarıya düşürdü, asya üyeliklerini saymayacağım artık dedi. Yarım halden tekrar limite ulaşıp geçtim. 2 ay bekledim ödeme nanay, ticket açtım, cevap nanay. O günden beri 6-8 ay geçti.

Sizin dışınızda ödeme alan 1 kişi bile görmedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi