İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

250$ lık Adwords kuponları 30 ytl /Paypal 30$

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kedishop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,
250$ lık adwords kuponlarını 30 ytl ye (paypal 30$) satıyorum...ilgilenen arkadaşlar pm veya msnden ulaşabilirler...

Zamanım olmadığı için kuponların kullanımı ile ilgili destek veremeyeceğim, o yüzden kuponları kullanmasını bilmeyen arkadaşların almamasını tavsiye ederim.

Edit:

Kuponları hesabınıza eklediğiniz zaman hesaba hemen 250$ yaklaşık 370 ytl hemen eklenir ve benim işim burda biter ... aynı pcden birden fazla hesap açmanız durumunda reklamlar gösterilmeyebilir, bu konuda kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum...o yüzden kuponları kullanmasını bilmeyenlerin almamasını rica ediyorum, kupon alanlarında pc başına bir kupon kullanmalarını tavsiye ediyorum bunun içinde en iyi yer internet kafedir...

edit:

e-gold ile 25$

Arkadash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bizzat kullandım ve reklamlarım hemen cıkmaya başladı gayet güvenilir.

Bu kadar sorunsuz çalışağı aklıma bile gelmemişti.

Teşekürler KediShop.

kedishop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adwords kupon satışı bitmiştir...

Kupon alan herkese teşekürler, Kuponlarımın bittiği ve kupon aldığım yerde de kupon kalmadığı için satışları duruduyorum...

Moderator arkadaş konuyu kilitler ise sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5