İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

250TL'den Başlayan Fiyatlarla Web Tasarımı Yapılır | Çapa Web Tasarım

rayso

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatlarımızı sizin için güncelledik her bütçeye uygun fiyatlarımız mevcuttur.

İLETİŞİM : 0531 360 43 53

usercan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
250tl site yaparak meslegi ayağa düşürüyor ve kendi ayagınıza kurşun sıkmış oluyorsunuz. Yazıktır

senaka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
250 tl ye hazır web sitesi bile yapılmaz.

Çok başıma gelmiştir 1 sene böyle ucuz iş yapıp daha sonra profesyonel biri ile çalışmak istiyoruz diyen müşteri, gidip başka iş yapın sektörün içine etmeyin

rayso

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senaka kardeşim amacın nedir bilmiyorum ama ben yazılım mühendisiyim fark ettiysen 250TL'den başlayan fiyatlarla yazmışım yukarıda benim referanslarımda var çalıştığım firmalarda var ben 1.700TL'yede web sitesi yapıyorum 250TL'yede web sitesi yapıyorum. İnsanların durumlarına göre web sitesi yapıyoruz biz. Maddi durumu yeterli olmayıp web sitesi yaptırmak isteyen bir sürü insan var burada konumuda kötüleyip durma rica ediyorum. İnsanları tanımadan etmeden bu şekilde yorumlar yazman pek hoş bir davranış değil benim bir sürü referansım var isteyen olursada atıyorum ben lütfen boş yere konumu kötüleyecek davranışta bulunma.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5