İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

256kb Bağlantılara Güvenilir Kampanya

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
1 Ağustostan önce 256 kbps bağlantı aboneliği bulunanlara, 28 Şubata kadar kotasız 1024 kbps internet bağlantısı.
Müşteri hizmetleri kesinlikle kota aşım ücreti uygulanmayacağını, bağlantının sınırsız olacağını idda ediyor.
Bir çok yerde okumuştum inanmamıştım. Ama gerçekmiş.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sonrasında da artık kotalı diyecekler değil mi :) ne güzel şeker bu.. kimse atlamaz bence..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Şubat 28 de geçiş şansınız var. Kesinlikle doğru söylediklerini idda ediyorlar.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden herkese otomatik yapmıyorlar o zaman da biz başvuruyoruz?aynı ücret ise herkes ister sonucta.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden herkese otomatik yapmıyorlar o zaman da biz başvuruyoruz?aynı ücret ise herkes ister sonucta.

peki geriye dönüşü nasıl halledecek herkese bu hizmeti sağlarsa ? sonuçta kullanıcıdan onaysız birşey yapmaya hakkı yok bu durumda 256 ya dönülememesi durumunda kullanıcıyı suçlama hakkı kalmaz. Çünkü tarife değişikliğine kendisi gitmiş olacak.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Haberin kaynağını alabilir miyim?

Bu ayki faturanın içinde küçük bir el ilanı görebilirsin. bende var. ve daha öncede bir çok yerde okumuştum.

Telefon ettim ve sordum.
Kota aşım ücreti kesinlikle almıyoruz dediler.
Bende şubat ayına kadar istediğimiz gibi kota aşıp sınırsız kullanabilirmiyiz diye sordum. Evet yanıtını aldım.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telefon ilede oluyor inanmayan arkadaşlar 4440375 i arayıp önce 4 dü sorna 2 yi tuşlayıp dinleyebilirler

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben tam olarak anlamadım. nisan ayına kadar 256kb sınırsız kullanıyordum. nisan ayında kotalıya geçtim. bende kullanabilirmiyim?

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha sonra Limitliden Limitsize geçmek istediğinizde Kota aşım ücretlerini talep edebilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5