İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

25k pop up reklam alacak (Alexa 22.000)

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar Alexa 22.000 , Pagerank 4 ve hiti 25000 kadar olan websiteme reklam alacağım 1 ay geçmişi olan bir sitedir.Türkiye'de 300. sıradaydı fakat Google ile yaşadığım kısa süreli sorunlar sonrası 600. sıraya düştü yeniden yükselişte.

468-60 reklam 90 ytl
728-90 reklam 180 ytl
Yaprak banner 90 ytl
Msn pop reklam 90 ytl
Pop up reklam 350 ytl
Sağ 120-600 banner reklam 120 ytl

Şu anda her reklam alanı uygun durumda iletişim ve site adresi için [email protected] adresini ekleyebilir ya da özel mesaj ile iletişim kurabilirsiniz.

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sakata gelmeyelim

1 aylık bir site için oldukça iyi istatistikler bunlar. google de hızlı çıkışlar ani düşüşlere sebep oluyor canlı şahitlerine fazlasıyla rastladım. Umarım bir sıkıntınız olmaz bu anlamda. Bende düşünüyorum şu aralar bir kaç kişiyle görüşüyorum sizde pm atarsanız değerlendirmeye alabilirim. İyi satışlar.

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 aylık bir site için oldukça iyi istatistikler bunlar. google de hızlı çıkışlar ani düşüşlere sebep oluyor canlı şahitlerine fazlasıyla rastladım. Umarım bir sıkıntınız olmaz bu anlamda. Bende düşünüyorum şu aralar bir kaç kişiyle görüşüyorum sizde pm atarsanız değerlendirmeye alabilirim. İyi satışlar.

1 yıl diyecektim 1 ay yazmışım pardon :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5