İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

26'sında Askerim

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
26 kasım pazar günü saat 5'e kadar birliğime teslim olacağım ..
hepiniz Allaha'a emanet olun .. herkese bol kazançlar ..

86/4

2. Jandarma Eğitim Tugay Kom. / Bilecik

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tuylerım dıken dıken oluyor askerlık duyunca. Allaha emanet ol arkadaşım.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hayirli Teskeler DarK. Hayatinda arkadaslik adina yasanacak en guzel anilarini tadmaya gidiyorsun. Bilecikte acemilik icin guzel bir yerdir. Bizleride unutma, carsi izinlerinde bekleriz :) Allah yolunu acik etsin.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hayırlı eskereler kardeş gule gule git gule gule gel

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görüşmek üzere abicim. Yolun açık olsun. Teslim olmadan önce beni ziyarete gel :)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ıyı teskereler nerde yasıyorsun burda yasayan herkeste gıdıyorda ondan sordum yakınlardasın sanırım

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
güle güle git güle güle gel.. Hiçte korkma öyle söylendiği gibi biryer değildir asker ocağı hele hele bilecik çok güzel bir yer... şimdiden hayırlı teskereler... birde ufak bi nasihat olsun sakın ha sakın şafak sayayım deme :)

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolun arkdaşlar .. ama yokluğunu çok hissetcem gibi geliyor bu internetin, bide sevgilimin tabi : P zor bi olay ama bi o kdrda gurur verici ..

@mk++
şuan Yalova'da yaşıyorum .. kütük giresunda ..
ama genel olarak şuan 86 doğumlu olup tecil ettirmeyenler ve okul ve tecil hakknı bitirenler gidiyor şuan ..

M

mcanli

Misafir
Allah kazasız belasız yapıp bitirmeyi nasip eder inşallah. Ben gideceğin yerde hem acemi hemde usta birliği görevimi tamamladım. Sormak istediğin bir şey varsa bilgi verebilirim.

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tekrar teşekkürler arkdaşlar ..

@mcanli
sence orda şöför olmak iyi bişeymidir ?
herkes sakın şöför olma diyor, o yüzden muayenede fln yazmamıştım ehliyet var diye, ama sülüsü alırken kimlik istediler bende ehliyet taşıyorum yanımda sadece onu verdim .. o yüzden ehliyetli diyede eklemiş sevk kağıdına ..

M

mcanli

Misafir
tekrar teşekkürler arkdaşlar ..

@mcanli
sence orda şöför olmak iyi bişeymidir ?
herkes sakın şöför olma diyor, o yüzden muayenede fln yazmamıştım ehliyet var diye, ama sülüsü alırken kimlik istediler bende ehliyet taşıyorum yanımda sadece onu verdim .. o yüzden ehliyetli diyede eklemiş sevk kağıdına ..

Gideceğin yer Tugay, 4 tane bağlı birliği (Alay, Tabur) var.

Eğer şöför olmak istiyorsan şöför seçimleri sonrasında Söğüt'teki tabura transfer olursun.Acemi birliğindeki süreyi burda şöför eğitim alarak tamamlarsın. Sonra büyük bir ihtimal doğuda herhangi bir yere söför olarak gönderirler seni.

Söför olmak istemiyorsan;
Bilgisayar konusunda iyi isen tugay içtima alanında meslekçi seçimleri yapılır. (Acemiliğinin ilk 3 haftası içerisinde) Bu şeçmelerde seçilirsen benim gibi orada kalma ihitimalin var. Ya da nispeten daha batıda bir yere gidersin.

Gideceğin yer ordaki açık gözlülüğüne bağlı. Ben senin yerinde olsam meslek seçimlerinde seçilirim. Görevim icabiyle nöbet, içtima, mıntıka gibi görevleri yapmıyorduk ama çok geceler sabahladık. Bunu da göze alman lazım.

Tugay ve bağlı birliklerinin büyük bir bölümü askerini doğuya gönderiyor.
Gideceğin yerin tayini Ankara'dan geldiği için birazda şanslı olman lazım tabi.

Malum "Askerlik yan gelip yatma yeri değildir” :)

Hayırlı teskereler.

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgiler için çok teşekkürler .. benim için çok değerliydi ..

yanlız bu seçmelerde istedikleri tam olarak nedir? donanım bilgisi olrak fena deilim .. internet konusunda flnda öle ama word exel gibi programları pek kullanmadım ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5